| anonim_4396 a întrebat:

Lidocain spray se poate folosi in gat pentru a satisface partenerul la capitolul sex oral? big grin
Si se poate elibera fara reteta?
ps. don't judge!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca lidocaina are efect anesteziant, NU poate fi folosut pentru asa ceva. Ar dispare senzatia de placere si satusfactie si din acest motiv sexul oral ar deveni INUTIL. thinking

| Necunoscut112 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ea întreabă altceva, dacă poate să il folosească ea, să poată să facă deepthroat. big grin

| mihai69 a răspuns:

Lidocaina se folosește ca desensibilizant pentru gland, ca să nu mai simtă plăcere și să ejaculeze în 5 secunde.
În gât se folosește doar pentru traheoscopii, ca să poată băga sonda aia prin trahee.
Ergo - e inutil pentru tine.

| SkyPilot a răspuns:

Nu merge pentru ce cred eu ca vrei sa il folosesti. Nu va elimina senzatia de voma care apare atunci cand introduci un obiect adanc acolo.
Ar mai fi o problema. Am incercat si eu (baiat) Lidocaine pentru diferite activitati. Trebuie sa fie foarte putin, altfel am o senzatie stranie si nu mai pot sa termin.
Nu pot sa nu te judec, dar invers decat crezi tu. Mi-as dori o prietena ca tinewinking

| alina2k18 a răspuns:

NU merge pentru ce vrei tuwinking, tine mai mult de experienta si cat de buna esti pentru... operetawinking eu ma inec dupa primii 16 cmwinking
laughing

| pumpkinky a răspuns:

Nu trebuie sa mi dea mie satisfactie neaparat, ci prietenului meu