| angelina_1424 a întrebat:

Pot ramane insacinata daca prietenul meu a ejaculat si e posibil sa ii fi ramas spermatozoizii pe mana prima data si dupa aceea am decis sa facem din nou dragoste dar cu prezervativ si e posibil ca in momentul cand si-a pus prezervativul sa ii fi ramas ceva spermatozoizi si sa fiu insarcinata? Va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este posibil, mult prea intortocheat.

| Octavutzu a răspuns:

Pai daca nu si-a dat drumu in tine nu e nici o posibilitate, daca a apucat sa isi dea drumul mai mult sau mai putin e posibil 50% da si 50% nu. cel mai sigur e sa folosesti un test de sarcina dupa doua saptamani sau pastila de a 2 zi daca nu a trecut deja... Si data viitoare sa foloseasca prezervativul de la primul contact e mai sigur, asta daca nu vrei sa ai surprize... ciaoo :*

| Delia a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, stai linistita

Răspuns utilizator avertizat
| guardyan79 a răspuns:

Scumpa cred ca nu ar trebui sa-ti faci probleme in teorie nu se poate dar nu se stie nici o data pentru siguranta ia pastila de a doua zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va iesi un copil care va avea lectia invatata;-bla, bla, bla...

| Luke a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara un Test De Sarcina!

| bigrobt a răspuns:

Mi se pare putin probabil
du'te in farmacie si cumpara un test