| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata in cazul in care am fost "pe aproape" sa facem sex? Mentionez ca sunt virgina, ca ne-am oprit inainte ca el sa-si de-a lenjeria intima jos doar ca era aproape sa ma patrunda, la intrare *ce jenant suna*. Vreau sa spun ca inainte de asta am mai avut o tentativa, doar ca eram imbracati si el a ejaculat apoi s-a dus la baie si s-a spalat. Exista riscul ca sperma de pe lenjeria lui intima atunci cand a luat contact cu vaginul meu mai tarziu sa patrunda in mine si astfel sa raman insarcinata? El ma asigura ca nu a patruns deoarece inca sunt virgina. Dar mi-e foarte frica... a fost prima data cand am facut asa ceva. Am promis ca nu ne vom atinge unul de altul pana la nunta, dar ne-am lasat dusi de val. Nu s-a "lasat cu sange", dar pot ramane gravida? Va rog, nu ma luati in ras, am nevoie de ajutor.

12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Sa-si de-a? ce e aia de-a? ce legatura are virginitatea cu o sarcina? crezi ca himenul ala care te face virgina protejeaza impotriva sarcinilor? rolling on the floor

| Tamarz a răspuns (pentru JohnnyBi):

Hei tu. Sunt stresata, ce vrei? Mai greseste omul.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Tamarz):

Pai 1 e sa gresesti, alta e sa fii paralela cu propria anatomie. aici e de vina lenea de a invata, nu greseala de a iubi morcovul

| neutrino a răspuns:

Nu, nu ai cum, dar programeaza mai repede nunta. Altfel, curand nu vei mai fi virgina, apoi vei ramane singura plangand.

| Demonull a răspuns:

Dacă aveți chef de joculețe porno...mai folosiți un prezervativ.

| justsummer a răspuns:

Draga mea imi poti explica cum te penetreaza el avand inca lenjeria intima pe el? Poate ati descoperit o noua modalitate de a face sex.

| Tamarz a răspuns (pentru justsummer):

Nu m-a penetrat practic, a vrut sa intre dar ne-am oprit inainte de a face asta. Deci nu am facut sex. Si da, a avut boxeri pe el. Deci pot ramane gravida sau nu?

| justsummer a răspuns (pentru Tamarz):

Nu

| justsummer a răspuns:

Cat despre sarcina spermatozoizii nu sunt atat de avansati inca sa treaca de materialul boxerilor si apoi sa-si faca singuri drum in tine au si ei nevoie de putin ajutor macar de un contact direct.

| anyry a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata. Cel mai bine e ca data viitoare sa te protejezi!

| Deanimus a răspuns:

Nu si-a dat lenjeria jos dar era aproape sa te patrunda. Telepatic, sau cum? Asa-i cand te joci cu focul in plina vara, in loc sa iesi la un suc si sa copilaresti. Nu exista riscuri, de data asta, dar data viitoare, daca te mai patrunde ( si nu, nu telepatic) fara sa aiba pusa o caciula pe cel mic, sigur ramai.

| Tamarz a răspuns (pentru Deanimus):

Deci ne-am mai "jucat" si a ejaculat *aveam amandoi haine*, s-a dus la baie, s-a spalat iar a doua oara cand aproape m-a patruns el avea aceiasi chiloti in care a ejaculat *eu nu aveam*