| sillv7 a întrebat:

Pot ramine insarcinata daca ieri prietenul meu dupa ce am facut dragoste protejat mi l-a introdus o singura data fara prezervativ? Nu a ejaculat inautru si in plus astazi mi s-a inceput si menstruatia. Este posibil sa fi ramas insarcinata? vreau un raspuns rapid plizz

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Nu nu si iar nuhappy
Nu-i baga in seama pe fraierii de mai sus care spun "e de ajuns si putin sa o bage si ramai insarcinata"..aia nu stiu decat din "auzite" vrajeli..trebuie sa fie o super-sperma sa te lase insarcinata asa..deci nu-ti mai fa griji..atata timp cat nu a ejaculat in tine nu exista sanse

| sillv7 explică (pentru Silviu591):

Sper sa fie asa ..ms)

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai 12 anisori?

| numeleastanuepublic a răspuns:

rolling on the floor nu ia ajuns a trebuit inca odata,, eu cred ca esti ok!

| DDoctorita a răspuns:

Exista sanse foarte mici sa ramai insarcinata daca azi ti-a venit menstruatia!

Daca nu a ejaculat sansele sunt si mai mici, dar cu o singura picatura e destul sa ramai insarcinata!

Personal si din ate am invatat pana acum la facultate, sansele sunt foarte mici, dar sunt prezente! Ca sa fii mai linistita asteapta o saptamana, iti faci un simplu test si scapi de ganduri! happy

| dru1darius a răspuns:

Deci cred ca am citit intrebari din astea de 1.000 de ori, daca a ''introdus-o'' in tine si nu a ejaculat, dar o avut o picatura de sperma, poate ai ceva sanse, in caz contrar nu, eu unu as incepe o petitie cine nu stie sa faca sex fara sa nu faca un copil sa nu mai faca sex in viata lor, is pline casele de copii din vina unor 2 'prosti' care ''experimenteaza''

| defibrilator a răspuns:

Sau la fel de sigur ia o pastila de a 2-a zi de la farmacie, e scumpa dar e sigura, nu conteaza ca ati facut sex protejat, conteaza unde a ejaculat, *** ce rost are ca ati tinut prezervativul ala daca l-a scos inainte sa ejaculeze? voi chiar nu stiti care e rolul prezervativului? sunteti prea prosti sa procreati, sau prea tineri...

| alexboyx a răspuns:

Un raspuns clar! NU...dar daca totusi ramai insarcinata... FELICITARI!laughing)

| TurteX a răspuns:

Dc a inceput menstruatia esti okhappy

| Luaa a răspuns:

Nu'ti face probleme! Nu ai ramas..nu are rost sa te sperii fara motiv... apropo, sa stii ca nu ramai daca o faci cu 7 zile inainte sa iti vina si nici dupa ce ti'a trecut (tot 7 zile), da' ar fi mai bine pentru siguranta ta, sa folositi prezervativwinking

| Andrei_Vlad_1987 a răspuns:

Clarrrrrrr ca poti ramane insarcinata, poti ramane insarcinata si daca visezi ca faci sex laughing, ba cati oameni deastia sunt pe lumea astalaughing