| pinky_2290 a întrebat:

Poti avea orgasm daca te masturbezi si esti virgina?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur ca dahee hee

Abh
| Abh a răspuns:

Absolut, virginitatea nu are legatura cu dorinta.

| Luori a răspuns:

Da, cred eu straight face De ce nu?

Dar atentie cu ursuletii de plus, periutele de dinti, si mai stiu eu ce laughing

| stresu a răspuns:

Dathinking numai sa fii curata pe maini si sa nu folosesti obiecte care pot rani/irita zona intima. Spor!

| Silvia a răspuns:

Cred că da...

| IsabelaIssa a răspuns:

Hay sa iti raspund. desi intrebarea a fost tare comica. dar nu toata lumea e informata corect despre sexualitate, cu ce se mananca :d am vazut raspunsuri nesigure mai jos, ceea ce ma face sa cred ca tineretul in ziua de azi " ar face multe dar nu stie cum". virginitatea nu are legatura cu orgasmul. poti avea fara indoiala.ai grija cu ce te masturbezi insa. sa iti urez bafta?laughing

| smartalogu a răspuns:

Logic ca da.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Schimbati numele ca ma fac de rasrolling on the floor

| StropiDeDor a răspuns:

Da! dar ai grija la manutebig grin

| marymaryanne a răspuns:

Bineanteles ca da atata timpt cat iti stimulezi clitorisul.baftawinking