| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca faci sex fara prezervativ dar atunci cand ii vine sa isi dea drumul iese repede si isi da drumul afara?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La intrebarea pusa de tine, se poate raspunde ca ceea ce ai intrebat reprezinta de fapt cea mai veche motoda contraceptiva folosita de cand exista lumea. Foarte multa lume intretine contacte sexuale neprotejate, dar este nevoie de o anumita experienta pentru ca barbatul sa reuseasca sa-si coordoneze si controleze miscarile coitale pentru a reusi sa-si retina perfect ejacularea pana in momentul dorit de el. Daca sperma NU este ejaculata in vagin bineinteles ca NU se poate forma o sarcina. Asa au procedat cu mai mult sau mai putin succes bunicii, mosii si stramosii nostri. big grin

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În anumite cazuri, dacă sunt îndeplinite câteva condiții simultan, da.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti ramane gravida.

| sofisis a răspuns:

Da, se poate. Ti-o spun atat din experienta mea cat si a altora de pe langa mine happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca se controleaza foarte bine nu sunt sanse ramai insarcinata.

| xXxBogdi2005xXx a răspuns:

Normal.