| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramine insarcinata daca "folosesti"sperma lui si o "introduci"singura in vagin?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

La ce intrebari se pun pe aici, ma astept sa vina unul maine sa intrebe daca o face c-o maimuta, cum va iesi copilul, porc sau curca.

17 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi de ce o introduci singura?!? din cate stiu trebuia sa-ti bage el organu in vagin.si iti lasa sperma acolo, acum cum draq e?
Isi da drumu in palma la tine, si apoi o bagi tu singurica?

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ceva normal! Din moment ce sperma ajunge in vagin... te poti astepta la bebe.

auran
| auran a răspuns:

Sigur, tu te gandeai altfel?

Shin
| Shin a răspuns:

Da, e foarte posibil tongue
Shin.

| Encore a răspuns:

Vai dar de ce vrei sa vezi cum te simti cu sperma in vagin? laughing

Bay frate... normal ca poti.

| M.J. a răspuns:

Da ce va mai trece pn cap...doamne...cf? vrei sa o colectezi intr-un pahar si sa o introd in vagin? dc? sa ram insarcinata si sa il legi p-ala de tine? cum dracu sa sa introd sg sperma in vagin?

| Ioana_8202 a răspuns:

Pff ce intrebare... zii lui k vrei asta... o sa rada sigur d tine.laughing

| MarYoBenucci a răspuns:

Of coursewinking

| MarYoBenucci a răspuns:

Ps : de ce nu o bagi altundeva?! iti dau o idee nu ar merge m-ai bine daca ai bagao in gurawinking am auzit ca are vitamina B

| afrodita17 a răspuns:

E singura secventa din filme .care se potriveste si in viata reala...asadar...bineinteles ca poti.winking

| georgy_1418 a răspuns:

Evident ca e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa intelegem ca el nu vrea sa aiba un urmas cu tine (deci a folosit prezervativ), insa tu vrei, asa ca te inseminezi singura? fara stirea lui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se poate, da' cum da faci asta, singurica, acasa? Stai la panda sa se umple borcanu'... apoi? Cum o bagi? Chiar sunt curioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta doar daca esti si la ovulatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing asta chiar e o intrebare ciudata, dar fiecare are anumite curiozitati sau semne de intrebare.dar hai s iti raspund:poti ramane insarcinata doar daca esti la ovulatie si introduci imediat deoarece spermatozoizii au o durata de viata de max 8 minute, so poti dar doar asa...