| ralukuu a întrebat:

Poti sa te dezvirginezi daca te masturbezi cu pixuri ...etc?

Răspuns Câştigător
| athos01 a răspuns:

Daca obiectul pe care il introduci in vagin nu este suficient de gros sa rupa himenul nu te dezvirginezi, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

17 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Da.
Sa speram ca nu o sa incerci.

| ralukuu explică (pentru h3r):

Deja am incercat!

| h3r a răspuns (pentru ralukuu):

Wow, ma surprinzi.
Sfat : nu mai incerca.
Poate o sa-ti curga pasta in interior si nu vrei asta laughing.

| W3R4 a răspuns:

Daca pui intrebarea asta pe TPU:
"Care a cea mai retardata categorie?"
... dragoste si sex va lua premiul nobel! laughing

| SongokuJR a răspuns:

PIsii daca tii atat de mult sa nu mai fii virgina vino la mine si vedem noi cum facemtongue

| catosp a răspuns:

Dap dar recomand un stilou...la sfarsit apesi mai tare pe el si isi da drumu'... apoi poti sa zici ca ai facut-o cu cineva cu sange albastru.

| Pearl01 a răspuns:

Himenul este o membrana foarte subtire situata la intrarea in vagin. Daca tu te masturbezi cu diverse obiecte atat mari cat si mici, nu numai ca risti sa te dezvirginezi, dar sa te si ranesti, poti face infectii etc. Incerca sa te stapanesti daca vrei sa faci asta pentru ca nu este ok.

| mihaella91 a răspuns:

Wtf :O

| NicK93x a răspuns:

Dar de ce nu incerci cu un baiat...sunt sigur ca gasesti destul de multi doritorilaughing la o asemenea oferta

| alexyno a răspuns:

Theiceboy94 add:*:*.

| Zoltan_Raul_1994 a răspuns:

Ralu e ok dar sa nu bag mai mult de doua degete sau obiecte mai groase de atat
add id. obisnuit