| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca te masturbezi te dezvirginezi?

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Baiat fiind, nu, iar fata, din cate stiu eu, nu ( chiar daca himenul se rupe ). El se poate rupe oricum, si la orele de sport, si din alte cauze, iar asta nu inseamna ca si fata, si-a pierdut virginitatea. A-ti pierde virginitatea, inseamna a intretine raporturi sexuale cu un partener; un raport PV ( Penis-Vagin ).

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Virgina este orice persoana care nu a avut nici un contact sexual (oral, vaginal, anal, masturbare de catre partener).

| DarkAngel_1320 a răspuns:

Daaa...daca bagi ceva in vagin nu mai esti virgina happy

| Junior_2158 a răspuns:

La baiat NU dar la fata banuiesc ca DA daca introduci vibratorul in vagin si se rupe himenul.

| alexxx_6633 a răspuns:

La baiaeti nu da la fete da daca te masturbezi cu vibratorul