| Optimus7 a întrebat:

Povestiti cele mai frumos moment de iubire pe care l-ati avut?

4 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Pai am fost la un festival cu iubi si erau numai melodii romantice, la un moment dat a fost pusa melodia lui Stefan Banica Jr - O seara de mai...Nu a mai contat ca erau sute de persoane in jurul nostru si am dansat love struck Magia a fost ca soarele apunea si eram intr-o seara de mai in adevaratul sens love struck Nu o sa uit niciodata acea zi love struck Imi spunea in continuu ca ma iubeste, iar cand am plecat mi-a zis ca se duce sa-si ia o bere si s-a intors cu un trandafir! Am ramas fara cuvinte! love struck Il iubesc love struck

| alexutza003 a răspuns:

Unul din cele mai frumoase momente de iubire de care am avut parte a fost in vara anului 2010 cand am fost la mare cu iubitul meu am iesit seara la o teresa unde se facea karaoke tin sa mentionez ca terasa era full insa el s-a ridicat in picioare s-a dus la dj si mi-a facut o dedicatie de dragoste cantand Holograf-Sa nu imi iei niciodata dragostea

| King_7212 a răspuns:

Cel mai frumos a fost in 2010 cand am fost cu iubita mea la munte, am stat amandoi la lumina lunii si ne-am sarutat

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai in primul rand cel mai frumos moment a fost cand am cunoscut`o.Ea e o fata mai timida de felul ei eu sunt mai indraznetwinking si cand am intrebat`o a ezitat putin dupa aia a raspuns cu un gest placut:M`a sarutat luuung (se pare ca dupa firea timida se ascundea altceva) si a plans cand ne-am despartit(fiecare la casa lui nu alceva laughing )