| Mystique a întrebat:

Preferati o tipa virgina sau una cu o minima experienta ca iubita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sex o femeie cu experienta.pentru dragoste si casatorie, o virgina.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Important e sa imi placa felul de a fi al fetei si aspectul fizic. Restul nu conteaza. Poate sa fie si virgina, poate sa aiba si experienta. Important este sa ne potrivim. As prefera o fata virgina, dar nu prin prisma faptului ca nu a mai facut sex cu altii, ci prin prisma faptului ca prima oara ma alege pe mine ca partener. De obicei, pentru prima oara, fetele vor un partener deosebit. Vor sa ramana cu o amintire placuta. Deci daca eu as fi primul ei partener ar insemna ca tine mult la mine.

| valy a răspuns:

Atat timp cat e sufletul"virgin"adica sa nu fi suferit.sa nu minta.sa nu isi bata joc de mine.sa fie cum trebuie sa fie.nu ma intereseaza nici una dintre criteriiwinking

| xibalba a răspuns:

De cand experienta sexuala e un criteriu de a`ti alege partenera? Tu daca intalnesti o fata o intrebi mai intai cati i`au trecut prin pat, apoi incepi sa ii cunosti personalitatea, sau cum?

| ShineMe a răspuns:

Nu cred ca ai sta sa alegi o fata virgina sau nu. @xibalba are dreptate nu o sa o intrebi cati au trecut "prin ea". Nu cred ca asta ar fi o problema.Nu se bazeaza totul "cati au trecut prin ea" important e sa o iubesti

| dydy22 a răspuns:

Problema este ca eu nu imi aleg o iubita daca este virgina sau daca are experieta sexuala ci dupa suflet si cum se comporta cu mine. si sexul este importatnt intr-o relatie dar nu ma iimportant decat sufletul ei

| Atotstiutorul a răspuns:

Cu o minima experienta, pentru ca virgina va traii cu intrebarea oare cum e sa o faci cu altul? si o va face!

| myrazvy a răspuns:

Crezi ca o inteb cu cati s-a culca? sau ca e virgina? normal ca nu. daca iubim sh suntem indragaostiti cred ca uitam de orice principiu pe care l-am avea.

| Nic a răspuns:

Sincer sa fiu mi se pare irelevant.

@xilabalba:Cred ca ai inteles gresit intrebarea.Nu e genul de intrebare "ce ai alege", cel putin eu nu o vad asa.Consider ca are rol informativ.

| johny_9421 a răspuns:

Poi, bineinteles ca as vrea sa ma indragostesc (si ea de mine) de o virgina. Sa fiu eu primul si sa avem o relatie luuunga.
Dar, atata timp cat nu sunt indragostit, prefer sa fiu cu cineva care stie cu ce se mananca sexu'...winking