| AnaaMaria1995 a întrebat:

Baieti, preferati ca fata de langa voi sa fie sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu are importanță atâta timp cât o iubesc și îmi place.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are importanta virginitatea si faptul sa ma atraga cumva

| neutrino a răspuns:

Nu ma intereseaza daca fetele de langa mine sunt sau nu virgine.

| h3r a răspuns:

Proaspătă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cum preferi baiatul?

| AnaaMaria1995 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, pe mine nu ma intereseaza daca el e sau nu virgin. Important e sa stie cum s-o facalaughing. dar dathinking asta tine oarecum de experienta acumulata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

esti o fata isteata de ce ai mai postat intrebarea? kiss

| AnaaMaria1995 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos. Pentru ca ma plictisesc la ora asta si am zis sa-mi satisfac curiozitatea legata de ceea ce prefera baietii din ziua de astazi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Eu prefer sa cunosc sufletul unei fete, restul este 20% interes

| AnaaMaria1995 explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine. Putin baieti prefera asta la o fata in ziua de astazi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Nu ma mai lauda ca mi se urca la cap si acum ma vezi cu un buchet de flori! laughing

| AnaaMaria1995 explică (pentru anonim_4396):

laughing))) ce gest romanticlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea adevarata nu are cum sa se impotmoleasca de o astfel de intrebare, sau de vreun raspuns la aceasta intrebare.

| JohnCena02 a răspuns:

Sa fie

| Şaptepăcate a răspuns:

Sa nu fie
sa stie ce vrea, ce ii place si sa nu ii fie rusine sa recunoasca asta, adica pe pzd ei happy

| bunicisibuni a răspuns:

Sunt fată, dar vreau să-ți spun că nu acesta e lucru după care ai trebui să-ți alegi partenera ci după suflet.

| AlbertBreack15 a răspuns:

Virgina, tunata, nebuna sa vezi ce te tenteaza =) =) big grin

| Dizzч a răspuns:

Chiar vrei sa te ghidezi dupa ce spun baietii in loc sa faci cum vrei tu de fapt? raised eyebrows

| AnaaMaria1995 explică (pentru Dizzч):

Intotdeauna voi face ceea ce vreau si cand vreau. Era o simpla curiozitate.

| MadRadiologist a răspuns:

Nu are nici o importanta deoarece cand incepi o relatie nu te uiti in trecut si nu cred ca virginitatea este un criteriu de selectie importanta e dragostea