| anonim_4396 a întrebat:

Hei, baieti, preferati ca viitoarea iubita sa fie virgina sau nu va deranjeaza daca este sau nu?

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

Nu conteaza daca e virgina sau nu. Relatiile anterioare nu conteaza, nu ma intereseaza trecutul partenerelor, doar prezentul si viitorul impreuna.

16 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Baietii nici nu stiu ce ii de capul lor crede-maa! aici, zici una ca ei is tari si mari. dar asculta: ORICE BAIAT IN ADANCUL SUFLETULUI ISI DORESC UNA VIRGINA! nu exista mai mare onoare pentru ei. plus ca va ajunge sa te iubeasca mai mult doar pentru acest fapt! daca tu nu te iubesti pe tine, cum sa te iubeasca ei? cam asa e! si, sa indrazneasca vreunu` din baieti sa ma contrazica ca nu e asa, ca va fac sa intelegeti ca nu e frumos sa minti! ai grija, urmeaza-ti inima si nu sari pe primul`, doar pentru ca o "face" toata lumea! nu iti zic sa te casatoresti pentru a "face" ceva cu el, dar iubeste-l nu de "fun"! eu una, prefer casatoria pentru a nu suferi, pentru ca la un moment dat asta se va intampla! acum, sti cum e sec XXI, fiecare trebuie sa fie cat mai grozav! dar nu-si dau seama cat vor regreta sau unii chiar regreta deja! indiferent, baieti-fete oh go on! FI DIFERITA, nu te costa! >big grin

| Leon a răspuns (pentru Analytical):

Pai cred ca e vb de principiu, sau identitatea unei femei, adica toata feminitatea 'concentrata' in ea. Nu stiu cum sa iti explic, e maxim intelegi? Mai mult n-ai ce sa ii ceristraight face
Ce o face unica? Faptul ca n-a fost atinsa niciodata, sau mai bine zis nu se lasa dusa pe val din prima din cauza unor stimuli fizici, adica are mai mult o incarcatura simbolica, care trece dincolo de fizic, e ceva psihologic sau din suflet cum zici tu. Da eu recunosc ca o femeie neatinsa ar face cu usurinta toata diferenta atunci cand e vb de alegerea unei partenere si ar fi cred o onoare pentru orice barbat.

| Analytical a răspuns (pentru Leon):

Deci, cu alte cuvinte imi dai dreptate!winking

| Leon a răspuns (pentru Analytical):

Nu stiu ce varsta ai, poate tu interpretezi putin altfel dar, da, princpipiul e acelasi.batting eyelashes

| Analytical a răspuns (pentru Leon):

Doar 18 ani! big grin

| kirin a răspuns:

Depinde de baiat.pe unii ii deranjeaza pe alti nu.in mintea unor baieti fata ii ca si o sticla de bere. daca ii virgina au ei onoarea sa o "desfaca" :d daca baiatu ii virgin si tu nu mai esti da ar fi o problematongue s-ar simti injosit oarecum.bft!

| robertpaul a răspuns:

Nu ma deranjeaza aspectul asta, atata timp cat nu fumeaza, nu bea si nu e prinsa intre usile de la autobus(slaba).
Barbatul are smecheria ca s-o foloseasca, iar femeia are alta smecherie care foloseste smechera smecheria barbatului sa gaseasca placerea si barbatul la fel.
O vorba din batrani:
Barbatul s-a nascut intre picioarele femeii, cand creste vrea sa ajunga tot acolo.Dar stiti de ce?
Pentru ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa!

| IonutBest a răspuns:

Eu prefer ca viitoarea iubita sa fie virgina dar nu ma deranjeaza cahiar asa de tare daca nu e...Cum este si proverbul acela: Nimeni nu moare virgin.
Viata ne **** pe totiilaughing

| boregore a răspuns:

SI daca prefera sa nu mai fie virgina, ti-o tragi cu primul pe care-l nimeresti?

| sensibilul a răspuns:

Nu conteaza tot buna e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza oamenilor fara creier s-a ajuns la asemenea intrebari. Nu te condamn pe tine pentru ca ai pus-o. Ii condamn pe cei care echivaleaza valoarea unei tipe intr-un amarat de himen...
Vai de capul lor, saracii.

| Ana0Maria a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahahah. Tu ai ceva cu intrebarile astea, esti contra! De ce vai de capul lor? Doamne...fiecare cu felul sau de a gandi.Sunt baieti care doresc ca viitoarea partenera sa fie virgina iar altii, nu. Eu cred ca cei care nu ii intereseaza, nu iubesc cu adevarat!

| anonim_4396 explică (pentru Ana0Maria):

Oamenii se iubesc cand se trateaza de la egal la egal. Ce egalitate mai este daca se fac astfel de diferente? E acelasi lucru cu femeile si barbatii bogati. Se tot aude ca x sta cu y doar pentru ca are bani. E logic, aceiasi lege a atractiei in defavoare ca si in cazul fetelor virgine sau ne.
Am spus " vai de capul lor" tocmai pentru ca nu stiu sa aprecieze o femeie adevarata decat prin simplul fapt ca e neexperimentata.
Poti spune ca sunt mereu contra celor care afirma ca o fata virgina e mai speciala, mereu voi face asta, la urma urmei asta sunt : o alta necunoscuta care incearca sa le arate oamenilor ca de fapt am fost lasati toti egali...

| Oprita00000 a răspuns:

Pt mine nu conteaza neaparat sa fie virgina, daca ea s-a culcat cu alt baiat pentru ca se iubeau si a facut-o din dragoste e altceva...dar sa nu fie c... succes

| Frunze_Mihai_1994 a răspuns:

Hei hai sa fim seriosi, cineva spunea ca nu conteaza relatiile anterioare, sau daca va fi virgina sau nu. eu cred ca conteaza, caci de unde stii poate vine timpul si te casatoresti cu ea, si oare nu te gindesti cu citi a fost si ce boli are sau daca vei avea copii sanatosi cu ea sau daca in genere ii veti putea avea vreo data! Pentru mine conteaza!

| yonutel14 a răspuns:

Nu mar deranja daca este virgina