| anonim_4396 a întrebat:

Preferati sexul romantic sau cel salbatic?

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Avand in vedere ca e sex la ce bun daca nu e salbaticbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Sexul feminin!

| RemusAndrei a răspuns:

Salbatic sa fiehee hee

| WhisperSsS a răspuns:

Alohaa!

Sincer eu prefer dragostea... Nu am ajuns la varsta la care sa`mi doresc doar "sex" si sper sa nu ajung vreodata in viata mea la acea varsta laughing...

| DoarSaAjut a răspuns:

Hey.

Pentru mine (asa cum zice si prietenul meu), sexul salbatic este cel tare si adanc, cel care nu transmite nici un sentiment si din punctul meu de vedere nu e genul meu. Asa ca prefer dragostea, nu sexul. Poate sexul cand va fi vorba doar de o aventura de o noapte, care sigur nu se va intampla. Dragostea a fost mereu ceva ce l-am meritat pentru ca, pana la urma, o sa ajung si eu sa am propuneri de genul, dar ma incanta pentru ca sunt de la cel pe care il iubesc.
Bafta.