| PinkuSutoruberii a întrebat:

Preferati yaoi sau yuri?
[Btw. Ce s-a intamplat cu intrebarea precedenta? Am dat reload si m-am trezit ca bang! intrebarea nu mai e. :I Daca mi-a dat cineva report, n'ar fi trebuit sa primesc un mesaj?]

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Am căutat pe google ce mama naibii e aia yaoi şi yuri şi constat că-s desene animate porno cu gay şi lesbiene. Şi, cred că e destul de evident că nu prefer niciuna dintre ele.
2. Dacă cineva îţi raportează o întrebare (şi bine a făcut că ţi-a raportat-o dacă era una tot ca asta) NU primeşti mesaj.

| NinaY a răspuns:

Imi plac ambelebig grin Desi prefer yaoi, mi e pare mai interesant in calitate de fata.baietilor le place mai mult yuri din cate stiu.chiar si asa. yaoiiii:X:X:X

| Ododododo a răspuns:

Hmmmmm Yaoi are un grad de tandrete mai mare decat Yuri de ce simplu Nu se vad foarte des baietii care sa isi exprime sentimentele sa se sarute sa isi fie aproape unul altuia in timp ce la fete vezi asta mai mereu deci concluzie
YAOI E CEL MAI TARE.

| BipBip a răspuns:

Idem ca ceilalti Yaoi e mult mai tare decat yuri.

| MrSpooky a răspuns:

Eu ca baiat prefer yurihappy
Nu prea suport yaoi

| Lifeisfearless a răspuns:

La yuri m-am uitat doar o singura data thinking Sincer nu ma incanta. Prefer mult mai mult yaoi.

| idontcareeeeee a răspuns:

Băieţii preferă yuri şi fetele yaoi, e clar. Dar eu dacă aş fi fost băiat tot yaoi aş fi preferat.
YAOI FAN FOREVER. :33

| PinkuSutoruberii explică:

@Deeyu'
Da. Ai dreptate.
Sunt de aceeasi parere.
:3 Si eu prefer yaoi.

| PinkuSutoruberii explică:

@kongeriket
De ce?
N'ar trebui sa'mi apara motivul? Sau. Macar faptul ca s-a dat report?
Pentru ca. Totusi. Nu vad ce e asa de deranjant. Nu jignesc pe nimeni.
Sau ce? Tu te simti ofensat in vreun fel?
Nu vad niciun lucru ce te OBLIGA sa raspunzi, draga.