| BadAngel3 a întrebat:

De ce fetele sunt innebunite dupa yaoi? Dar baietii dupa yuri?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai avand in vedere ca in general fetele sunt atrase de baieti, iar baietii de fete, daca pui 2 baieti in loc de baiat si fata, la fete probabil o sa le placa de 2 ori mai mult laughing si invers: daca pui 2 fete in loc de baiat si fata, la baieti o sa le placa de 2 ori mai mult (pentru ca sunt 2 fete, nu una. intelegi?)

si asa cum a zis SSJGohan3, sunt unele fete care urmaresc genul de yuri deoarece la fete ai mult mai multe calitati / posibilitati de excitare decat la baieti. in alte cuvinte, fetele au: fund, tate, gat, buze, picioare, ochi, si si acel geamat dragut de "ahh". dar baietii? ce poate sa iti placa la un baiat? muschii sau faptul ca are **** mare, right?

no pai sper ca intelegi ce vreau sa zic... >.>

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

E nu urmaresc niciuna.

| MistretulPufos a răspuns:

Nu toate/toti, mie nu-mi plac chestiile de genul asta, cand ma uit la un anime vreau sa aiba o poveste interesanta, aventura, actiune, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MistretulPufos):

Cred ca se refera in special la hentai, nu la anime big grin

| MistretulPufos a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa ok big grin

| SSJGohan3 a răspuns:

Genul Yaoi a fost creat de femei pentru femei, iar la yuri e creat de barbati..si is unele femei care urmaresc si genul asta intelegi ce vreau sa zic.

| 22DenyDeen a răspuns:

Da ma, baietii nu au fund deci nu au pe unde sa se cace
nu au gat, deci presupun ca-si tin capul in maini
nu au buze, deci imi imaginez cum arata gura lor laughing)))
NU AU PICIOARE, deci cu mana stanga isi tin capul si se ajut de, degetele de la mana dreapta ca sa mearga laughing)))))
nu au ochi, se folosec la fel ca animalele de miros ca sa vada pe unde merg
Sunt mutilati de la nastere saracii XD

Doamne, chestile astea nu le-am spus cu rautate dar au fost prea amuzante laughing))
Da si stiu la ce-a fost referire aci, ca baietii nu au corpul la fel de frumos ca al fetelor, nu ca ei nu au bla bla bla laughing)))