| RAY a întrebat:

Preferi singuratatea in loc sa stai cu o fata, băiat urat?

23 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce rost are sa stau cu o tipa care nu ma atrage?

| RAY explică (pentru wildthing):

Decât singur mann, macar ai cu cine vorbi, poate in timp prinzi drag de ea, poate e fata sinceră și cuminte

| wildthing a răspuns (pentru RAY):

Degeaba e fata sincera si cuminte, daca nu exista atractie fizica. Si nu, nu se intampla sa prinzi drag de ea in timp. De cele mai multe ori ajungi sa nu-ti mai placa nici cea care initial te atragea... daramite una pe care nu ai placut-o de la inceput.

| RAY explică (pentru wildthing):

Hyperion7
acum 17 minute | Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Pai decât cu una care arata bine și te face sa te simți ca ultimul om... mai bine așa big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu nu ies cu fete urate, decât o fata urâtă mai bine o noapte de neuitat cu manuela

| Hyperion7 a răspuns:

Prefer o companie plăcută.

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Va fii o companie plăcută dar nu fizic )))))

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Pai decât cu una care arata bine și te face sa te simți ca ultimul om... mai bine așa big grin

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Avem aici doua conversații opuse

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Acum 13 minute | wildthing a răspuns (pentru RAY):
Declară răspunsul câştigător
Degeaba e fata sincera si cuminte, daca nu exista atractie fizica. Si nu, nu se intampla sa prinzi drag de ea in timp. De cele mai multe ori ajungi sa nu-ti mai placa nici cea care initial te atragea... daramite una pe care nu ai placut-o de la inceput.

| Hyperion7 a răspuns (pentru RAY):

Pai fiind doua persoane diferite, e logic să existe diferente de gândireI don't want to see
Mai mult de atât, hai sa îți spun ceva.
Cum ziceam și mai sus, e normal sa fim diferiți și să avem gusturi diferite.
Alții vor femei cu bune la pat, in timp ce alții vor fete cuminți.
Alții vor fete spirituale, in timp ce alții vor fete perverse și nu e nimic greșit în asta pentru că gusturile nu se discuta.winking
Cheers!

| RAY explică (pentru Hyperion7):

Te pot întreba ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer singurătatea oricum, chiar daca e frumos sau urat. Chiar pot spune că iubesc singurătatea și că nimeni nu o poate suporta mai bine decât mine. happy

| andrey69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate imi dai si mie reteta ca pentru mine nu este chiar asa usor/placut☺️

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey69):

Așa sunt de când mă știu. Ține de psihic.

| andrey69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.ms.
App,de unde esti?☺️

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrey69):

Constanța.

| andrey69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce coincidenta☺️

| ALM2000RO a răspuns:

Eu prefer singurătatea oricum. Îmi place să fiu cât mai izolat și sunt foarte retras, nu mi-ar plăcea compania nimănui. Iubesc singurătatea. Nu aș suporta să fiu altfel.

| FindMyName a răspuns:

Mai bine singur, decat cu cineva care nu te atrage.

| KingOoO a răspuns:

Nu. Singura chestie sa nu fie grasa.

| NataLee a răspuns:

As sta dacă compensează cu alte calități. Sincer, am văzut puține fete/băieți cu adevărat urâți. Adică sa fie groaznici