| gheorghesimaria a întrebat:

Prietena mea are o problema.
Are 16 ani si pana acum ceva timp avea stiti voi, pasarica roz.
Tin sa mentionez ca este virgina.
Problema este ca dinspre labii inspre interior ii se schimba culoarea ( trece la o nuanta mai inchisa de roz) iar ei nu ii place acest lucru.
Boli nu are, de lovit nu s-a lovit.
Ce credeti ca ar putea avea?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E absolut normal, se maturizeaza si orgenele ei genitale nu mai sunt de fetita, ci devin de femeie. Nu este nici o boala, nu aere nimic, este normal si i se intampla oricarei adolescente.

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu are nimic,se maturizeaza.
E absolut fiziologic.
Asa cum iti cresc sanii,ti se subtiaza talia,ti se stabilesc trasaturile in toate!
Acestea vor fi caracteristicile ei,sa se obisnuiasca cu ideea,pentru ca, in primul rand, ea trebuie sa le iubeasca pentru a le iubi si altii.
Nu te poti pune cu natura!

| mgtow a răspuns:

E normal sa fie mai inchis in interior pentru ca acolo este zona umeda si acel lichid transparent face ca vaginul sa fie aproape rosu.

| gheorghesimaria explică (pentru mgtow):

Labiile mici, buzele...alea sunt roz mai inchis asa

| mgtow a răspuns (pentru gheorghesimaria):

Nu ai de ce sa iti faci griji.

| ciprian_3266 a răspuns:

Da-i o limba si ii trece
de unde stii ca nu are boli?
poate e alien. sigur nu se face vede?

| mgtow a răspuns (pentru ciprian_3266):

Alien, tare faza.

| gheorghesimaria explică (pentru ciprian_3266):

Termina boule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu te uiti la ea in chiloti, sau s-a descris ea cu lux si amanunte? Daca e asa, ciudata prietenie mai aveti!

| Dedeeelove2 a răspuns:

Pai nu poate avea nici o boala asa se schimba este normal acum nu trebuia sa-i placa ca nu se uita nimeni la ea in pantalonilaughing))