| Alina894 a întrebat:

Am si eu o problema, destul de incomoda. Sunt complexata de felul cum arata 'pasarica' mea laughing Am observata ca buzele mari (cred ca asa se numesc) sunt rosiatice de mult timp, am fost si la ginecolog si mi-a spus acelasi lucru. Arata destul de aiurea, nu stiti vreo crema ceva sau de ce e pielea mai inchisa acolo? Multumesc >:"

14 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Alta grija nu ai decat sa te uiti la sexul tau? Oricum nu conteaza culoarea, conteaza sa fie "curata". daca intelegi ce vreau sa spun.

| cossmy a răspuns:

Incearca sa le faci nodlaughing...o sa se invineteasca de la lipsa de circulatie si o sa cada. Deci don't worry, o sa ai **** ciunga da macar o sa fii multumita

| Papusik a răspuns:

Buzele alea se numesc labii.

| Hombre a răspuns:

Fa operatie si pune "buze" de vaca si in felul acesta extinzi aria de cucerire si la taurine. Vezi ca buzele alea se numeste labii.

| Ciprian a răspuns:

E pielea mai inchisa pentru ca asa trebuie sa fie.

| Vali87 a răspuns:

Nu mai fii asa complexata, ce daca ai buzele mari, ce naiba nu are nimic, si asta ti-o zic eu ca sunt baiattongue

| Yukina a răspuns:

Acum nu toata lumea e perfecta.Nu mai fi complexata.n ai cu ce crema sa dai sa iti inchida culoarea pieli decat cu fond de tenrolling on the floorsau din astea autobronzante din asteatongueBronzeaza te si tu acololaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Poate ai fost pe plaja de nudisti si te-ai bronzat "jos". dancing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama seu de tufa. Daca dai cu el sa stii ca e vindecare sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muuuuuu...poate nu ai urmarit ca am depasit stadiul ala dupa "Metamorfozele"lui Ovidiu.(Un tip ce a jucat la Real Madrid)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hombre,mai bine de iapa.

| Alina894 explică:

De fapt problema e ca am pielea prea inchisa acolo. Vreau sa am putica mai alba laughing

| Alina894 explică:

Rosinanta, sa te dai tu cu ala. Boule