| paula92 a întrebat:

Prietenul meu este ffft indiferent de genul lui, de ziua lui a fost toata ziua la jocuri de noroc si de cand a plecat nu a raspuns la telefon nici mie nici prietenilor lui si macar mamei sale :o... oare cat de indiferent poti fii?
Azi i-am spus ca ma deranjeaza comportamentul lui si ca vad ca nu-i pasa absolut deloc de mine... si pe urma zicea ceva de genul ca " voiam sa iesim undeva la suc, dar acum nu mai am chef dupa ce ai zis " poate ca am exagerat dar de fiecare data cand ii zic ca ma deranjeaza cv el face ce face si zice ce zice de ma face sa ma simt prost pentru. ca am indraznit sa spun asa ceva... el mi-a recunoscut ca ii indiferent ca face ce-l taie capu ca nu vrea sa dea explicatii la nimeni ca asa ii facut el
Intrebarea mea la care pur si simplu nu gasesc raspuns : De unde atata indiferenta si nepasare? bun de mine nu-i pasa nu-mi raspunde la tel dapoi asa face cu absolut toata lumea, intelegeam ca daca facea numai cu mine asa era clar ca isi bate joc de mine ca nu-i pasa etc... da cu toti? cu maicasa? cu taicasu? cu prieteni lui? :o:o
oricat de mult incerc sa-l inteleg nu reusesc sad

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Chiar daca asa e firea lui, cu tine trebuia sa se comporta altfel.Aratandu-ri in primul rand respect, nu nepasare si dragoste, nu indiferenta.Nu cred c-o sa-l poti schimba.Mai bine hotarase-te daca poti fi cu el asa, sau nu.

| Oana92 a răspuns:

Prietenul tau e deregalt... daca facea doar cu tine asa era doar nesimtit, dar din moment ce face asta cu toti chiar are o problema. Iar faza cu ''am vrut sa iesim in oras dar tu ai stricat tot'' e vrajeala, e modalitatea lui de a arunca vina asupra ta.

| Zabbyel a răspuns:

Asta e fire lui
nimeni si nimic nu-l va schimba (termina relatia cu el)

| paula92 explică:

Si cand ma intalnesc cu el se comporta ca si cum ar fi totul in regula?

| aleee10 a răspuns (pentru paula92):

Poate are ceva pe suflet ce nu poate sa spuna nimanui si de aia se comporta asa? incearca sa afli ce se intampla cu el. Afla de la prietenii lui apropiati. De mult timp se comporta asa?

| paula92 explică (pentru aleee10):

Dintotdeauna e asa
de cand l-am cunoscut se comporta asa, sincer nici nu stiu ce m-a facut sa accept sa fiu cu el si uite ca sunt cu el dar...

| aleee10 a răspuns:

Tu ar trebui sa fi mai autoritara si sa stii sa il ti din scurt. Isi permite prea mult dupa parerea mea. Cum ai spus si tu cu tine mai inteleg da si cu familia? Eu cred ca ar trebui sa il pui la incercare. Daca intra'devar te iubeste cu adevarat sa renunte la caracterul asta a lui si sa se comporte frumos daca nu, nu ii ultimul barbat de pe pamant.

| Cristiann25 a răspuns (pentru aleee10):

Si cine esti tu sa tii pe cineva din scurt? Eu unu nu as face nimic din ce mi-ai zice.Eu unul fac ce vreau pentru ca o viata am.Ce sa stau sa ascult ce zice o pi***? Prost e ala care e cu tine si te asculta!