| enmaai a întrebat:

Prietenul meu. se comporta foarte frumos cu mine indiferent cu cine suntem , chiar si in oras . la telefon pe messengershappy.dar in ora. cand iesim cu prieteni de-ai lui (Cu varste de 17-18 ani)se comporta diferit cu cei din jurul nostru, dar fata de mine nu se schimbar.(Ambii avem 15 ani) Dar injuralaughing Nu prea mult. Este oricum cu bun simt .dar . eu cum ar trebui sa ma comport cu el? Uneori zice ca. a sunat la c***e.laughing Si rade cand o spune . ce sa faacrolling on the floor? Este o situatie ciudata dar ne iubim. ce ma sfatuiti? repedee!

4 răspunsuri:
| Nov a răspuns:

Si cum va iubiti?

| Bogdan9630 a răspuns:

Da grea de cap esti ce vrea un baiat de la o fata cand se comporta atat de frumos cu ea daca va mai certati tine la tine cat de cat dar daca nu ce crezi ca vrea sa ti-o punalaughing)rolling on the floor)rolling on the floor cum de nu tiai dat seama

| NykoMorenytha a răspuns:

La ce este? c***e

| enmaai explică (pentru NykoMorenytha):

Pai a zis ca a suant la c***e cu un prieten si m-am uitat urat la el dupacare... a inceput sa rada. si m-a sarutat.