| geo_1909 a întrebat:

Prin ce iti exprimi sentimentele de dragoste fata de prietena ta?
funda raspunsului cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Cateodata as vrea sa ii vorbesc, chiar acum 1 ora cand stateam cu el in pat vroiam sa ii zic o gramada de lucruri frumoase
Dar nu imi plac de obicei cuvintele siropoase si de aceea m-am abtinut.
Sunt gingasa cu el, in mangai, il sarut pasional.
Prin asta cred ca isi da si el seama cat il doresc si cat il iubesc:*

4 răspunsuri:
| Diaa_8436 a răspuns:

Prin tandrete, sarut, cadouri, surprize, plimbari, cine romantice si orice altceva ce v.ar fake tie si iubitei tale palkere

| traficanta a răspuns:

Prin gesturi.

| Sakura_7901 a răspuns:

Ii faci cadouri, ii acorzi mare atentie, nu te uiti dupa alte fete, sun-o noptea ininte sa te culci si dimineata cand te trezesti, mergeti stiu si eu la cinema in parc, o inviti pe la tine acasa!
bafta poate te-am ajutat!happyhappy

| xXxBLaCKXxXANgEL a răspuns:

Pai ti-am zis depinde gen ar putea fi prin saruturi dragoste gesturi diferite amuzament tandrete dar nu prea te-as ruga sa folosesti cuvnite siropoase sunt de domeniul trecut sper ca te-am ajutat fundita?