| anonim_4396 a întrebat:

Problema legată de sex.
Dacă nu mă masturbez o săptămână penisul e într-o erectie totală si actul sexual durează foarte putin. Daca ma masturbez cu o zi sau doua inainte de abia ma termin dar erectia este foarte slabă
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa adresezi intrebarea unui psihoterapeut sexolog sau unui medic urolog. S-ar putea ca ei sa reuseasca sa-ti ofere un raspuns obiectiv. Sanatate!

| DoctoruRed a răspuns:

Fa si tu o masturbare dinaia blana inainte cu 15 min si dupa dai in ea ca n counter strike