| Bikerul a întrebat:

Hello, vin cu o intrebare disperata la voi pentru ca sincer ma stric de cap si ma demoralizeaza mult situatia.
Acum 4 zile am facut-o cu iubita mea.
Eram baut si nu am avut erectie totala incat sa fac actul sexual ok.
Am fost foarte demoralizat si amagit, dar ca a fost vina bauturii am zis ca data viitoare va fi okey.
Data viitoare fiind astazi, am patit aceeasi problema sa nu am erectia necesara unui act sexual, NU eram beat de data asta, am inceput sa sufar din pricina asta, pentru ca amandoi ne dorim foarte mult si ma frustreaza foarte mult ca nu pot si nu gasesc cauza sau motivul. Sunt atras de ea, obtin o erectie, dar foarte slaba, nu pot face nimic cu ea, ajutorrr.
Sper sa rezolv in cel mai scurt timp.

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu, nu ești atras de ea și nu te poți minți singur. Dacă ai erecții matinale sau erecții când te autosatisfaci, problema nu este la tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da fuga-fuguta, ori la un cabinet urologic, sau la cabinetul unui psihoterapeut sexolog specializat in problene de dinamica sexuala. Sanatate!

| cristimihailov a răspuns:

Pune-o la oral sa ii dea forta...

| Ionutcr33 a răspuns:

Ai nevoie de mai mult timp petrecut cu ea inainte sa o faceti. Sa scapi de stres si de etc gânduri. Plus ca nu ar strica un pahar de vin rosu. Insa daca se va scula incearca fara prezervativ pana 2 3 min