| anonim_4396 a întrebat:

Probleme in pat..va rog ajutati-ma ca dau funda. Prietenul meu are 28 de ani, iar eu 18. Relatia noastra a inceput in vara dintr-o atractie fizica, pana s-a ajuns la iubire. Eu sunt 1, 70 si arat destul de bine,el la fel. La inceput trebuia doar sa ne sarutam si avea erectie. Tin sa mentionez ca incet cu el am facut si oral si anal,si de multe ori imi spune ca este foarte multumim de mine in pat. In ultimul timp,incep sexul cu oral, iar cand ma penetreaza ii moare, s-a intamplat deja de foarte multe ori.desii la inceput i se scoala,eu am o problema,slabesc si ma ingras mereu, nu se vede tare diferenta, sunt 1-2 kg, dar imi este frica sa nu ma largesc din cauza asta. oare sa fiu eu larga? sa aiba el pe alta? desi ma pipaie mereu si imi spune ca ma iubeste chiar si cand mergem in magazine sau stam linistitit acasa. va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Am senzatia ca ii ceri mai mult decat iti poate da....pentru ca, de atras este evident ca-l atragi nebuneste ca sa te atinga in magazine sau cand sunteti acasa.
Pe urma, el la 28 de ani, probabil are o afacere sau un serviciu care il preocupa serios, lucru la care va trebui sa fii foarte atenta.
Poate ca are probleme in cariera lui, poate ele s-au inmultit cu inca una prin aparitia ta, el dorind sa-ti ofere cat mai mult....sa nu crezi ca acest stres zilnic nu afecteaza partea sexuala! Ai dovada langa tine,de fapt!
Si uita de povestile legate de "largit",sunt basmele bunicii,amana-le pana dupa prima nastere,a doua eventual,sau daca te chinuie obsesia asta,apuca-te de exercitii Kegel,pentru femei.
Cu alte cuvinte,draga mea,daca vrei ca relatia voastra sa dureze,va trebui sa te inarmezi cu o rabdare ingereasca si o nesfarsita intelegere.
Posibil sa il sperie chiar si diferenta voastra de varsta,sa se teama ca nu poate sa-ti ofere cat doresti tu si te-ar putea pierde,din motivul asta sa nu poata functiona,un paradox extrem de real,ti-l poate confirma orice psiholog.
Asadar, recapitulam, un barbat preocupat, obosit, innebunit de iubita lui mai tanara cu 10 ani decat el,nu e greu sa se gaseasca in situatia asta.
Lasa-l sa se odihneasca mai mult, sa manance mai bine, nu cere tu, asteapta sa ti se ceara si lucrurile se vor indrepta.
Dragostea e la inceput, nu s-a consumat!happy

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu are probleme personale, familiale, de serviciu, daca nu este obosit, stresa, suparat, atunci poate iubirea voastra scartaie. Daca sunteti impreuna doar din vara si ati facut deja sex, inseamna ca inca sunteti in stadiul de aventura si indragosteala care tine aventura se cam stinge.

| harciog a răspuns:

Nu sint prea multe cuvinte de spus, pasreaza-ti calmul, ia o punga de seminte si cind vrea si moare ii spui ca nu-i nimic, ii dai semintele.

| mona a răspuns:

Iti faci griji degeaba si nici macar nu e vina ta, de largit nu te largesti stai linistita ca nu sunt adevarate prostiile astea cu largitul iar daca are pe alta...ce sa zic...e posibil

| doc69 a răspuns:

Problema e la el nu la tine...ori e stresat de ceva ori e obosit mai faceti pauza un pic de la sex..si reluati cu cat se forteaza mai tare cui atat o sa ii iasa mai greu..calm..si nu esti larag stai lin..preludiu prelungit uneori mangaierile fac mult..nu trebuie musai penetrare...lin incet

| RAY a răspuns:

Preludiu draga

| Azµre a răspuns:

Nu. Cred că el are alte probleme și totul pleacă de la cap, ar fi bine să vedeți un medic chiar un psiholog. Poate pe el îl consumă ceva. Nu ești tu de vină și nici nu ai cum să te lărgești stai liniștită.

| Oana92 a răspuns:

Poate sa fie o cauza fizica sau un psihica. Chestia cu ingrasatu e absursa, 1-2 kg nu reprezinta o problema. Plus ca nu ai cum sa te largesti de la asta. Mergi cu prietenul tau la medic si apoi la psiholog.

| Dianatips a răspuns:

Sau pur şi simplu preferă să-i faci oral decât să faceţi sex

| bogdan72 a răspuns (pentru Dianatips):

N-as crede... N-am intalnit inca un baiat care sa aiba control asupra propriului instrument. Poti presupune doar ca e o diferenta de la cer la pamant intre ce simte la sex oral si ce simte la penetrare, dar mi-e foarte greu sa cred. E mai placut oralul, dar e foarte greu sa pierzi o erectie prin penetrare. Personal, nu stiu ce sa zic; nu am trecut prin situatii de genul asta.

| Rockafellas a răspuns:

Buna. Probabil a avut foarte multe femei la viata lui si se plictiseste de acceasi persoana, sti cum e nu poti sa mananci numai fasole, mai simti nevoia si de o mazare, un orez, cartofi, etc. Si apropo mai bine iti faceai gagic unu de 38 laughing. Bafta

| maryusdumitru a răspuns:

Lasa l si pe el sa inceapa cu oral sa vezi ce o sa vrea sa te penetreze! daca este satisfacut oral nu ii mai arde sa si transpire

| Mihai_Ana-Maria_1984 a răspuns:

Iti faci prea multe griji din punctul meu de vedere, iar partea cu ingrasatul e doar un mit. Se intampla ca barbatii sa treaca prin momente mai grele din pct de vedere sexual din cauza stresului, oboselii, nutritie, etc...