| DDii a întrebat:

Pt baieti. va plac fetele slabe? adica gen destul de slabe dar nu schiloade? si totusi si inalte in acelasi timp? happy

19 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.De obicei, pe baietii inteligenti si care sunt cu adevarat pregatiti sa inceapa o relatie, inaltimea si greutatea este un lucru la care nici nu trebuie sa te uiti.Trebuie sa ai suflet, sa nu minti, si sa iubesti.La revedere!

| unknownn a răspuns:

Ce atata va cacati pe voi. E clar, oricarui baiat ii plac fetele bune, nici slabe, nici grase.

| raluk27 a răspuns (pentru unknownn):

Aici m-ai citat laughing

| unknownn a răspuns (pentru raluk27):

Nu-i adevarat laughing
Am zis sa fiu realist de data asta

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Da.

| Eus3b1u995 a răspuns:

Mie unul imi plac fetele potrivite adica nici schiloade cum ai zis tu dar nici matahale, si inalte.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Eu unul, prefer cele care sunt slabute, nu foarte, si pana in 1, 75 big grin

| SoloPC a răspuns:

HappyGrumpy a dat raspunsul corecT!

| HappyGrumpy a răspuns:

Si slabe dari si cele cu forme bine definite, balenele deja sunt diforeme, iar scandurile la fel, nici o forma. dar mai important este caracterul ei, sa ai ce vorbi cu ea. daca te intelegi cu ea nu prea mai conteaza aspectul, care oricum se schimba in timp. caracterul ba!

| AndreiBolos a răspuns:

Agree unkownn, fara grase (sunt scarbaose), fara schiloade ( nu ai ce sa faci cu ele ).

| Ștefan058 a răspuns:

Ne plac cele slabe si inalte dar nu mai inale de noi

| dött a răspuns:

Mai degraba prefer fetele potrivite, ba chiar mai "pline" (nu foarte grase)

| ToTuleOK a răspuns:

Nu neaparat slabe si inalte eu am 1.86 si daca fata are 1, 70 si sa fie potrivita ii beton

| EL92 a răspuns:

Logic ca asta este preferinta orcarui baiat

| alicris a răspuns:

Pai depinde, unele fete arata bine slabe sau unele care arata bine mai grasute... ma rog deci in general baietii prefere fetele slabute si sa zicem inalte, dar stiu sigur ca nici unui baiat nu ii place ca o fata sa aiba picioarele scobitori. Ai grija si nu te complexa foarte tare pe tema cu slabitul.

| FrozenSoul a răspuns:

I love skinny girls... xD

| Dony112 a răspuns:

Mie imi plac fetele pana in 1, 75, slabe cu muschi

| HappyGrumpy a răspuns (pentru Dony112):

De ce tu ai 1, 76 si n-ai muschi? laughing trebuie sa aiba ele?laughing)

| FearOfTheDark a răspuns (pentru HappyGrumpy):

Bai deci cu asta l-ai blocat laughing