| Ggghhhhhh a întrebat:

Pun aceasta întrebare aici in ideea ca poate a mai avut cineva parte de aceasta experiența. Am făcut sex cu prietena mea, ea fiind cu câteva zile înainte de ovulatie, am folosit prezervativ (durex) de la începutul actului sexual și pana la sfârșit, când am terminat ea a avut o secretie albă, destul de multă, după care secreția a avut și o tenta rosiatica, deschisă. Nu suntem la primul act sexual, fiind de mult timp împreuna. Știe cineva ce ar putea fi acea secretie? Ar fi putut sa fie sperma care sa fi curs prin prezervativ, prin capătul de jos?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ai auzit de SECRETIA VAGINALA care se produce intr-o cantitate destul de mare pe parcursul actului sexual, mai alers in cazul in care femeia se simte foarte bine si devine foarte excitata. De asemenea nu ai auzit nici de existenta MUCUSULUI CERVICAL care se produce de asemenea pe parcursul ciclului menstrual. Daca penisul nu isi pierde erectia, atunci devine practic IMPOSIBILA scurgerea spermei ejaculate printre penis si prezervativ fixat pe el. Multa sanatate!

| Ggghhhhhh explică (pentru corbulalbrosu):

Am auzit de toate aceste lucruri, însă nu as fi apelat la acest site dacă totul decurgea cum a decurs si pana acum, nu ni s-a mai întâmplat sa se scurga atât de mult lichid alb

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Acea secretie de care vorbesti tu, de culoare rosiatica, este de la ea, nicidecum de lasperma ta.