| Rivanol a întrebat:

Salut.
Am facut intr-o seara sex cu prietena mea, precizez ca nu a fost prima oara, insa am folosit un prezervativ 'Durex Clasic' iar acesta nu era lubrifiat, pana acum am folosit numai Extra Safe, Jeans si BClose *toate fiind lubrifiate* dar nu cred ca are o mare importanta. Anyways, pe la sfarsitul actului sexual am scos 'instrumentul' brusc din ea ca sa-mi dau drumul *bineinteles nu am putut sa-mi dau drumul in ea, iar in prezervativ nu-mi place thinking* doar ca imediat dupa ce mi-am dat drumul am observat ca lipseste prezervativul. Initial am crezut ca l-am scos rapid *am facut-o pe intuneric si nu s-a vazut* si l-am aruncat pe unde prin camera, insa spre surprinderea nostra nu era in camera. L-am cautat disperati vreo 10 minute. Dupa am rugat-o sa verifice daca nu cumva este blocat in vagin, bineinteles acesta alunecase si a ramas acolo. L-a scos si l-am examinat mai atent. Acesta nu avea sperma in el, INSA, avea o fooooarte mica gaurica pe lateral, dar era foarte mica abia putea apa sa iasa. Oricum, am umplut prezervativul cu o crema de corp foarte asemanatoare ca stare de agregare ca sperma si nu curgea prin acea gaura doar daca presam pe acel loc, de asemenea abia curgea putin.
Sa-mi fac, sa ne facem griji ca s-ar putea intampla ceva? Repet nu am ejaculat in vagin.

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Daca nu ai ejaculat, nu cred ca sunt motive de panica. Sunt cupluri care o fac ani de zile cu metoda coitului intrerupt si nu patesc nimic.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai ejaculat nu s-a intamplat nimic

| neutrino a răspuns:

Este normal sa-ti faci griji, sansele sa ai o mare surpriza nu sunt mari, dar nu sunt nule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In lipsa de altceva mai bun de facut, fa-ti griji.