| M00NLighT a întrebat:

Raspundeti Repedee!big grin

Ce sa vorbesc cu o fata pe care o plac?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| RooxySMRooxy a răspuns:

Despre ea in general, intreb-o ce ii place sa faca, ce muzica asculta si dupa ce pui primele intrebari, lasa-te purtat de val si vorbeste deschis despre tine.Despre orice iti trece prin minte

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ce sa vorbesti daca nu ai ce?

| τττ a răspuns:

Exista multe subiecte de vorba:muzica, filme, actori, scoala, cantareti etc.
Bafta!

| tituspiano a răspuns:

Dude! totul vine de la sine. Nu exista tipar, trebuie sa fi unic in ceeace faci, si vei avea succes. Nu te gandi prea mult, exprima-te liber si fi tu insuti.happy

| KatherinneMilka a răspuns:

Pentru inceput : ea te cunoaste? laughing))

| M00NLighT explică (pentru KatherinneMilka):

Da straight face

| KatherinneMilka a răspuns (pentru M00NLighT):

Paii. e de o varsta cu tine? ar fi ft dragut sa ii acorzi atentie, pe holul scolii, sau oriunde va intilnitsi happy afla ce aveti in comun!