| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Revin cu o noua intrebare, insotita de o povestioara. Sper ca aveti rabdare sa cititi. Astept sfaturile voastrewinking

Acum ceva timp prietena mea a cunoscut un baiat. Au fost impreuna doar doua zile. Faza a fost ca noi ne-am placut, si ne-am combinat imediat ce ei s`au despartit, la initiativa lui mai mult. Eu eram despartita de putin timp de baiatul pe care`l iubeam, am gasit un refugiu in acest baiat.
Relatia noastra a evoluat exagerat de repede laughing. La prima intalnire deja a ajuns cu mana pe sub hainele mele, inclusiv sub fusta, intelegeti voihee hee. Eu nu mai facusem sex pana atunci, doar petting. La vreo saptamana am fost pe garla cu el, am ajuns sa-i fac oral. Nu stiu cum m`a convins, pur si simplu are putere de convingere, desi nu mai facusem asta cu nimeni. Prietena mea cea mai buna mi-a spus ca l-a vazut in oras cu alta fata. Apoi a inceput cu apropouri sa o facem, asta la o saptamana si ceva. M`am despartit de el, pentru alt baiathee hee. mi-a zis multe cuvinte urate atunci, a zis ca nu o sa ma ierte in viata lui. La vreo doua luni de la povestea asta m`a cautat. Intai pe mess, imi spunea ca ii e dor de mine, ca vrea sa`mi mai dea o sansa, sa ma ierte pentru ce am facut. M`a intrebat daca vreau sa fiu cu el, am zis ca da. Am rezistat o saptamana cred. mi-am dat seama ca nu prea era el ce imi doream si i-am zis ca vreau sa ne despartim. mi-a jurat ca nu o sa`mi mai dea nicio sansa. Au mai trecut cateva zile si iar am icneput sa vorbim pe mess, imi dadea de inteles ca vrea sa ma vada. A venit la mine, ne-am sarutat in coltu` gurii, ma tinea in brate. Acum a inceput sa`mi spuna din nou "iubire", ma alinta, ma intreaba mereu daca vreau sa merg cu el in diferite locuri, daca vreau sa iesim, sa ne plimbamhee hee. Aseara mi-a zis ca ma vrea goala langa elhee hee. Eu nu prea stiu ce sa cred. i-am zis in fata ca nu am chef sa ma f**a odata si apoi sa ma lase si a zis ca daca stiu cum sa ma comport nu se pune problema de asa ceva. Si totusi nu stiu ce sa cred. Nu prea am incredere in el. Voi credeti ca tine vreun pic la mine? Se poarta f frumos cu mine, ce e drept, dar nu stiu daca sa ma combin cu el. Voi ce a`ti face in acest caz? Astept pareri, nu jigniriwinking

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna!
Un baiat iubeste cu inima si cu sufletul, nu cu penisul. Daca de la prima intalnire i-ai permis, este grav deoarece nu ai idee daca tine la tine pentru faptul ca faci sex cu el sau pentru ca el chiar te place.
Greseala ta a fost ca te-ai lasat prea usor. Trebuia sa mai astepti pana cand erai sigura ca relatia este suficient de puternica.
Totusi, nu prea cred ca tine la tine, ci la ceea ce ii oferi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o jigodie care vrea scorpie la pat iar daca tu esti fata cuminte il respingi si ii zici sa isi caute alta proasta pentru asa ceva.

| clauphotograph a răspuns:

Logik ca nu tine la tine e disperat de sex duce nevoie si in tine a gasit o persoana care nu stiu te lasi usor stie cum sa te ia si de aia tot insista pe chestia cu sexu no sa fie niciodata o relatie intre tine si el fiinka el vrea doar sex de la tine si atata

| k1dd a răspuns:

Mai intai de unde esti? apoi.as zice sa il lasi pe acest '''individ''' si sa iti vezi de ''virginitatea ta ''happy El cauta o pi''a sa o f'ta in gura si in cwr ai grija ce facibatting eyelashes

| MissDhedy a răspuns:

Eu cred ca la cum se comporta cu tine are alta prietena si poti sa il lasi balta, ca lumea e plina de baieti.winking Deci eu asta zic sa faci. :*

| Alyy_8165 a răspuns:

Crede-ma ca un baiat adevarat o sa stie sa te pretuiasca si o sa iti faca tot felul de chestii de genu " nu imi vb cu tine in viata mea//nu iti mai dau nici o sansa" e clar ca vrea doar sex.deaia se tot intoarce la tine paan o sa faci lucrul asta. apoi nu o sa mai auzi de el.un baiat o sa pretuiasca o sa te respecte si in nici un caz nu o sa faca asa.o sa te gaseasca el petine happyhappy