| Altazaaar a întrebat:

Să spunem că am întreținut un contact sexual cu prezervativ. El și-a scos prezervativul iar după 3 ore am zis că na, hai să ne mai jucăm puțin, dar a durat doar 10 secunde, am spus că e riscant. El a urinat după ce și-a scos prezervativul, dar nu s-a și spălat pe penis. Poate fi asta o problema?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Definește "problemă".

| Anuskaa a răspuns (pentru mihai69):

Problema daca a ramas sau nu gravida.

| mihai69 a răspuns (pentru Anuskaa):

Sau dacă e ok să nu se spele la puță după ce o folosește...
Dar mai bine așteptăm clarificări de la autor. Să spunem...

| Tactuecelmaitare a răspuns:

S-a urinat înăuntru? Doamne ferește!

| Altazaaar explică:

Mă refeream la faptul dacă sperma se mai poate reactiva înapoi sau dacă după Alea aproape 3 ore era deja deshidratată