| AstAecsf a întrebat:

Sa vedeți ce s-a întâmplat, am făcut sex cu prietena mea totul bine și frumos, mi-a zis când îmi vine sa ii zic înainte sa se dea de pe mine, când îmi vine sa mă termin ii spun și s-a ținut cu picioarele ei de picioarele mele și cu mâinile de mine, am încercat sa o dau de pe mine dar n-am apucat și m-am terminat in ea.
De ce a făcut asta? Ce trebuie făcut?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca atunci i s-a facut frica, sau i-a placut atatd e mult, ca nu a vrut sa te lase.
Intrebarea asta trebuie sa i-o pui ei, nu noua, pentru ca noi nu avem de unde stii de ce s-a comportat ea asa.

| sierra1 a răspuns:

Pe când botezul?

| Necunoscut112 a răspuns:

Cumpăra pastila de a doua zi de la farmacie şi gata problema. Dar să stai cu ea cand o ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ejaculat in ea, atunci e cu ochi.

| Mkeynes a răspuns:

Ea e constienta ce a facut
E clar vrea sa o ei de nevasta

| Diclordifeniltriclormetilmetan7 a răspuns:

Cumpara un test sa vedeti daca e gravida