| GreyShaw a întrebat:

Ajutați-mă și pe mine vă rog frumos!
Deci eu cu prietena mea am făcut sex ieri seară, când îmi venea să mă termin o scoteam, ne mai sărutam, mai așteptam puțin, și apoi iar reluam, la fel de vreo 5 ori într-o orà mi s-a întâmplat asta.
De fapt simțeam enorm că îmi vine să mă termin, și o scoteam și nu mai aveam nici pe dracu, apoi o penetram iar, si tot asa, sunt sanse sa ma fi terminat in ea si sa nu-mi fi dat seama?
Va implor ajutati-ma parerea voastra conteaza foarte mult!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pai ai avut orgasm? se poate fara sa fi simtit cine stie ai facut-o cam de multe ori, sa va protejati data viitoare nu va trebuie un bebe la varsta voastra

| GreyShaw explică (pentru RAY):

Mi-e fricã de ce o să se întâmple.
Sper să n-o fi lăsat.

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Daca nu ai ejeculat nu e insarcinata, faptul ca te opreai si apoi iar o penetrai nu ai lasat nimic in ea. Pai simti cand iti dai drumul, nu?
relax, nu e insarcinata!