| papushel a întrebat:

Sal all, am 18 ani si un penis de aproxmativ 12 cm in lungime si in grosime de 13 cm(masurata cu centimetru de la haine)
e normal sa am penisu asta la 18 ani asa mic?
va mai creste in timp?
pot satisface o fata cu el(cat de cat?)

11 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

In erectie sau in stare flasca? S-ar putea sa iti mai creasca, cred. E putin cam mic si fetele se vor uita cam stramb. Apropo se zice circumferinta, nu grosime. Oricum nu ai ce sa faci daca o ai mica sau mare, trebuie doar sa accepti asa cum e si sa fi increzator, fetelor le pasa mult mai mult daca baiatul este increzator. Te vor vedea pe tine primul nu penisul tau, va iesi cu tine si cu atitudinea ta, felul tau de a fi, asa ca fi tare si nu iti face griji despre marime ca nu e asa importanta.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta cam slabe sperante de a mai creste ceva in lungime.Adancimea medie a unui vagin este de 8-10 cm deci conform datelor statistice ai reusi sa satisfaci orice femeie cu ceea ce ai.Ca nu este prea OK in ochii unei femei este alta treaba insa un barbat poate satisface partenera prin alte mijloace daca amandoi accepta ca relatia sa fie "condimentata" cu anumite fantezii sexuale.Ai degete si ai si limba si vei fi obligat sa le folosesti in preludii obligatorii.

| neutrino a răspuns:

Penisul tau este mai gros decat lung? In acest caz trebuie sa gasesti o fata care are un vagin tot cu aceleasi caracteristici?

| Mirke a răspuns (pentru neutrino):

Neutronule, tu sigur nu ai masurat un penis pana acum, fetele au caracteristicile unei viitoare mame, sau ai uitat pe unde ai iesit? ce diametru sau circumferinta ai avut tu la nastere, (daca nu te-ai prins = se dilata)

| Emilian65 a răspuns:

Avand in vedere ca vaginul este si el scurt, cu penisul tau poti satisface orice fata.

| minrest a răspuns:

Nu mai creste, dar e foarte bun așa cum este.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Nu mai creste, poti sa te opereze, nu stiu daca e la mișto căci tocmai ai spus ca e mai mare in grosime decat in lungime.

| Mirke a răspuns:

Nu stim daca poti sa satisfaci o fata, incearca si spune-ne si noua, dar eu zic ca poti daca te straduiesti si mai ales daca gasesti fata potrivita care sa te si doreasca... am auzit si de cazuri de putze mai mici si a fost ok... stiu de la o ea! Deci mult preludiu si te ajuti de limba, degete daca nu te crezi destul de bun, oricand poti chema un prieten in ajutor. Dar sa stii ca cel mai mare organ sexual este creierul, deci pe ea trebuie sa o stimulezi prin vorbe si multe vrajeli romantice. Daca reusesti sa o aduci in pat vei face 90 la suta din treaba cu capul ala mare pana sa-l scoti pe ala mic!

| StefanCosmin a răspuns:

O sa iti creasca, deci be chill.winking

| MrNob0dy a răspuns:

nu cred ca vei avea probleme in plus pe femei le poti satisface in mai multe moduri happy fii istet happy