| AntiManeleProRap a întrebat:

Sal am 13 ani si imi pot trage pielea de pe varful penisului, dar cred ca am inca ata, aia trebuie obligatoriu sa se rupa?

Răspuns Câştigător
| alexandrudj93 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa se rupa. uni au pielea penisului mai sensibila si se rupe chiar din prima, insa la alti nu se rupe, sau se rupe cu timpul. Daca mai ai nelamuriri poti sa imi lasi mesaj. sper ca viata ta sexuala sa fie ok, ai grija de tine

1 răspuns:
| 1oarecare a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, am 11 ani si mi s-a rupt piele de sub boase e normal?