| buBuzZyK a întrebat:

am o prietena de 13 ani [el 14]care vrea sa isi inceapa viata sexuala cu pr ei stau de 7 luni impreuna...eu i-am spus ca la varsta ei nici nu ar trebui sa se gandeaska la asa ceva.

voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

La fel cum zici si tu...nici nu ar trebui sa se gandeasca la asa ceva. Stiu cazuri care la varsta ei inca se mai joaca cu papusile dar asa este in Romania, o tara a extremelor...
PS: Daca esti o prietena buna pentru ea, eu zic sa stai cu ochii pe prietenul ei, just in case...

| puffika a răspuns:

Nici gand!

| SameMistake a răspuns:

Absolut, fara niciun alt gand, de acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel zic ca nu e bine si nici nu e recomandat medical sa faca sex la aceasta varsta

| Lovepoison a răspuns:

Nici pomeneala! Nu e sanatos. Se pot lua cele mai urate boli de la asa ceva! Isi si distruge corpul in primul rand. Si isi poate distuge viata pe multe planuri. Deci, toate la timpul lor!

| vasilica_2289 a răspuns:

Si eu am 13 ani si nu imi vreau sa imi incep viata sexuala de pe acum.eu zic ca ai dreptate buzic, cred ca este timp destul prietena ta pentru sex si mai tarziu.

| PinkyAi a răspuns:

Parerea mea este ca... in afara faptului ca nu e normal de la varsta aceasta. trebuie sa isi cunoaca bine prietenul pentru ca daca el are tot 14 ani... o sa iasa urat baiaeti sunt foarte laudarosi si apoi ea va murii de rusine phbbbbt