| VIRUSX a întrebat:

Uneori imi vine un gand pentru o fata de... stiti voi ce asa si ea nu vrea suntem impreuna de un timp da ce naiba avem 4 luni de cand suntem impreuna si eu zic ca la varsta de 19 ani care o am eu iar nu ar merge o viata sexuala de la varsat asta love struck voi ce ziceti

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La doar 4 luni de relatie, e cam devreme, indiferent de varsta.

| gigiro a răspuns:

Daca nu vrea, nu vrea si gata! Felicita-te ca ai dat peste o bijuterie de fata.Nu gasesti la tot pasul asa ceva.Iar 4 luni.scuza-ma,dar e atat de putin.

| St3fU a răspuns:

Pai depinde si de varsta ei mailaughing dar daca are peste 17 sau macar 17 mi se pare ok. oricum n'o forta.n'ai vrea sa regrete dupa aia, nu? ca doar o iubestilaughing

| Carmen a răspuns:

Pentru o fata de...ce? eu nu m-am prins thinking

| anca13 a răspuns:

Depinde si de varsta ei! Poate nu se simte pregatita, poate inca e virgina si nu simte ca si l-a gasit pe cel cu care sa inceapa viata sexuala.Nu o forta, va veni de la sine cand este intr-adevar momentul.winking

| mikuta a răspuns:

Pai si ce nu mai poti sa o mai astepti prietenul meu are 24 ani si ma asteapta de un an si 4 luni si inca ma va mai astepta ca ma iubeste enorm, si u daca o iubesti sau daca ti la ea poti sa o astepti vreau sa mentionez ca eu am 18 ani

| myrazvy a răspuns:

Lasa fata ma nebunule. daca nu vrea

| blumarine a răspuns:

Ma ce minte aveti, el nici nu o forteaza, o iubeste si e normal ca o vrea
si 4 luni e normal sa o faca,dar ea daca nu vrea,ori o complexeaza virsta,ori baiatul nu o atrage sexual...ce sati zic, vb cu ea, si incearca sa intelegi de ce nu vrea...sukces!:*

| Deeutza_9774 a răspuns:

Dq daca are 15 ani doar nu vr s fci sex cu un copillaughingnu o forta nu incerca s o convingi daca nu vr.ca dpa poate regreta si dpa sp despre fta mi se pare o fata cuminte:X