| IonelGigel a întrebat:

..Deci imi place de o fata dar nu am stat inca de vorba cu ea, ea fiind la alta clasa..De ceva timp mi-a dat add pe facebook si vreau sa incep sa vorbesc cu ea pe fb.dar nu stiu cum sa incep..Ma poate ajuta cineva.Dau funda vot si multumirile mele!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratioare..nu te lua dupa ala de sus..Nu Dumnezeu ci ala anoxfox..Ma rog poate sa ti se intample daca chiar nu ai vorbit niciodata cu ea nu sti nimic despre ea..In fine..Depinde de fiecare aici..Pai intai ii zici un buna..Si dupa o intrebi daca e in clasa aia la care crezi ca e>. dupa o intrebi pe unde a mai invatat(asta daca e la liceu)..si dupa o intrebi de note, de pasiuni..si mai incolo va priveste..sau poti sa te prefaci ca nu o cunosti si bagi vrajeli din astea traditionale..gen ca ti se pare cunoscuta..ca nu stiu ce nu stiu ce ma rog...

| IonelGigel explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sfat! ..mai astept putin ca sa nu ma grabesc cu funda.

4 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

laughing imi vine sa rad sincer inseamna ca u nu stii sa ai o conversatie cu cineva si asta nu e de gluma sincer laughing

| IonelGigel explică (pentru anoxdox):

Parerea ta sa stii ca daca nu ai nici un raspuns util mai bine nu mai comentai..de la mine un vot "nefolositor"

| anoxdox a răspuns (pentru IonelGigel):

Ba sincer cati ani aveti uitati-va la ce scrieti voi habar nu aveti cum sa vb cu o fata trebuie sa va dea cineva lecti sincer mi se pare jenant