| maximrobertalin a întrebat:

Sal prietena mea nu prea a fost multumita de mine cand am facut sex cu ea pentru mine era prima data din cauza ca eram foarte timid nu stiam in ce pozitie sa stau, s-o pun. Orice faceam era in zadar nici nu se erecta bine penisu imi batea inima. Foarte tare. Si m-am gandit sa exersez cu perna ca sa ma invat cu palpitatiile. Nici cu perna nu m-am descuracat stateam cu burta lipit de ea cautam pozitii casa pot s-o atrag pe prietena mea, nici nu stiam in ce pozitii sa fac. Cum sa fac ca experimentez asta imi lua mult si cu masturbarea...

Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Curva dracu, cauta si tu una sa te iubeasca nu toate panaramele rupte in cur de ***, eu am avut cv probleme cu erectia, intra apoi cad voiam sa trec la actiune iesea din erectie si nu m.a lasat ea era genu care nu aatingea nu se uita la penis dar pentru ca ma iubeste ma ajuta ea sa am o erectie reusita si pune mana pe el, suntem si noi la inceput practicam doar doua pozitii da nu ne facem griji avem timp, deci cam asta inseamna sa te iubeasca

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba fata

| neutrino a răspuns:

Din pacate numai experimentele "pe viu" te pot salva, si asta inseamna sa gasesti partenere dispuse sa te invete sau sa gasesti fete incepatoare, si sa va invatati reciproc.

| Alcyon a răspuns:

Nu mi se pare ok, ca in loc sa te incurajeze, prietena ta te critica. Inseamna ca nu sta cu tine decat pentru sex. Cauta si tu o fata serioasa, nu mai umbla cu toate fufulinele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea niste vin inainte sau, daca iti permiti, cumpara viagra. De asemenea orice dezinhibator (natural sau sintetic) te poate ajuta. Iti recomand sa incerci orice pozitie prin care iti vei penetra prietena pe la spate. E stresant sa se mai si uite la tine mai ales daca esti la inceput. In spatele ei te poti scalamba cat vrei si te poti concentra mai bine asupra actului in sine. Sub influenta, chiar te poti bate cu pumnii in piept in timp ce canti cat poti de tare "Desteapta-te romane!". Dar nu iti recomand sa faci treaba asta cu moldovence sau unguri, nu prea au simtul umorului...

| maximrobertalin explică (pentru anonim_4396):

Mai amuzat multumesc oricum ma simt mai increzator

| ClauditaSmile a răspuns:

Eu zic ca data viitoare sa o lasi pe ea sa faca pasul sa stea ea peste tine

| Satoko a răspuns:

Cred ca asa patesc majoritatea la incepu t ( daca esti lucid ), eu zic sa incerci sa bei putin inainte pentru tupeu happy dar sa nu te faci muci ca sa adorm acolo happy

| sweet22D a răspuns:

O sa iti imbunatatesti tehnicile in timp happy