| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU
Am in clasa o colega si imi cam place de ea am si intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar ea a zis ca i place de altcineva.
Eu am aflat de la niste colege ca ia ma place nici chiar asa de mult. Intrebarea este cum sa o fac sa ma placa precizez ca nu vreau sa-i arat sentimentele mele adica sa creada ca sunt mort dupa ea sau ceva de genu doar o plac atat. Dau funda!+vot!big grin

Răspuns Câştigător
| LaLaLea a răspuns:

Pai, unei fete, ii place sa vada ca un baiat flirteaza cu ea.Ia'o usor in brate, dar nu fara motiv, mie imi plac baietii care miros bine deci te poti da cu un parfum mai dulce si spune'i ca arata bine sau ca iti place cum e imbracata.Nu ai cum sa dai gres cu asta.Succes!happy

1 răspuns:
| Nicusor32 explică:

Ok mersi asa o sa fac maine big grin