| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca vrei sa va vedeti mai des

| Marya6329 a răspuns:

Spune-i, spune-i ca nu-ti place situatia asta, ca ti-e dor de ea si ai vrea sa fie mai mult langa tine...incearaca sa-o faci sa inteleaga ca nu-ti place cum merge relatia voastra si ca ai vrea sa va vedeti mai des. Succes!

| Originaly a răspuns:

Mda te inteleg, trebuia sa discutati amundoi, o relatie la distanta nu tine.Trebuie sa faceti ce tine de voi. Cautati ceva cu chirie daca sunteti majori si va doriti o familie, pana la urma ai 22 de ani.Pa,pa

| eevvaa a răspuns:

La aceasta virsta sa te vezi de doua ori pe luna e cam nasol. Vezi si tu vorbeste cu ea si hotariti impreuna intrebarea gasiti compromisuri.Succese.

| DomnisoaraInRoz a răspuns:

Sunteti din acelasi oras? pentru ca si eu am o relatie la distanta de 4 luni si ne vedem la o saptamana sau doua cateva zile dar ne simtim bine impreuna si ne bucuram de timpul care il petrecem impreuna

| danezu87 a răspuns (pentru DomnisoaraInRoz):

Suntem din acelasi oras..stam la 30min distanta unul de celalalt sad