| JaF a întrebat:

am si eu nevoie de niste pareri de la voi in special de la (fete)am un corp frumoshappy, lucrat la sala... fata e ce`a care ma cam stricastraight face... ce ziceti am vreo sansa la fete?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca plac pe cineva nu il plac neaparat pentru muschi. Comportamentul conteaza...
Uite aici inca cateva chestii care le plac fetelor la baieti(aspectul fizic):
-tunsoarea
-hainele
Mai trebuie sa te gandesti :
-nu fi nesimtit
-nu te gandi numai la prostii
-ai grija cum te comporti in preajma fetelor
-ai grija cum vorbesti
Daca ai astea vei fi cel mai popular baiat din scoala indiferent daca ai sau nu o fata perfectawinking!
Cat despre fata. orice se poate repara.
Successhappy!
P.s cine te iubeste cu adevarat te iubeste pentru ceea ce estinu pentru cum aratiwinking

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Cu o atitudine si personalitate misto si non-cocalareasca, da.

| Ramo80 a răspuns:

Normal ca ai. Nu-ti mai fa atatea griji. Stii vorba "nu-i frumos ce-ti place tie, e frumos ce-mi place mie"? E adevarata, gusturile nu se discuta si sa stii ca un zambet in plus nu strica niciodata. Daca ai si un suflet frumos, e f bine!

| Dia007 a răspuns:

O fata desteapta va sti ce sa aprecieze la tine happy tinteste spre cee care te vad pe tine asa cum esti si care te accepta si cu bine si cu rele.

| amoramor a răspuns:

Nu doar frumusetea conteaza. Poti da mai multe detalii, ce anume nu iti place la fata ta, ai nasul mare, mic... poate pot fi lucruri care se pot remedia, masca.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Avem nevoie de o fotografie.

| Yoyo7949 a răspuns:

Cine te place si te iubeste, o face pentru ceea ce esti, pentru sufeltul tau si pentru uibirea care i-o poti oferi nu pentru aspectul fizic

| LolaAlina a răspuns:

Cel mai mult conteaza cum vorbesti, cum te porti...