| ReZiSTorr a întrebat:

am o problema, deci, am fost impreuna timp de 2 luni si jumatate cu o fata, eu am 14, ea are 13, sa nu va aud, suntem mici. Parintii nostri se inteleg foarte bine si ne lasa, stiu ca nu suntem in stare sa facem prostii...saptamana trecuta am fost in tabara ca voluntar, ea nu a venit.In tabara au mai venit si 2 fete, de una imi placea si fosta prietena stia ca imi place de ea.Am dormit cu acele 2 fete intr-o noapte cu ele in camera, n-am facut nimic altceva decat sa vorbim si sa jucam carti. I-am spus fostei ce am facut si s-a suparat foarte tare pe mine.I-am spus ca-mi pare rau si daca mai simte ceva pentru mine si a spus ca da, i-am spus ca n-o voi mai face niciodata.Azi trebuie sa ne intalnim, sa discutam si sa vedem ce rezolvam, i-am spus acel lucru pentru ca nu ascund nimic fata de ea.Ce credeti, v-a mai fi impreuna cu mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Greu de crezut ca te va mai accepta. Dar exista si minuni.

| Fatamuntilor a răspuns:

I-ai ranit orgoliul, asta doare destul de tare.
E admirabil ca i-ai spus fetei, multi poate nu ar face-o.
Eu zic ca ai sanse sa fiti impreuna. Daca acepta intalnirea si este deschisa dialogului, esti pe drumul cel bun.

| ReZiSTorr explică (pentru Fatamuntilor):

Oricum merg sa ne intalnim si sa discutam toate chestiile ce le-am facut, prima data n-am vrut sa ii zic, apoi, cand m-am intalnit cu ea, nu ma simteam bine ca nu i-am spus... i-am spus in seara aceea toate ce le aveam de spus. cu toate ca s-a suparat foarte tare pe mine

| Fatamuntilor a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Cred si eu ca s-a suparat...
Ar fi bine sa nu se mai repete.Sunteti voi mici, dar chestii de astea nu se fac.
Cand vei creste si vei incepe sa iubesti cu adevarat vei mereu parasit.

Alceva era daca iesiti in gasca fete, baieti, poti vorbi cat vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi trebuie sa ne intalnim, sa discutam si sa vedem ce rezolvam..."o spui de parca, la naiba, puneti o mare afacere la cale, vinzi un paman, o casa...

Amice, in ceea ce esti tu bagat, nu se numeste relatie ci amicitie cu tenta copilaroasa, si asa e normal.

Iesi la joaca!

| gingergirl1 a răspuns:

Eu una cred ca da... daca ţine la tine "va uita" faza cu cele doua fete laughing
In fine, in legatura cu varsta, cunosc doua persoane exact ca si voi, chiar dorm si unul la altul laughing In fine, succes cu tipahee hee

| ReZiSTorr explică:

Daca tu crezi ca e amicitie copilaroasa, chiar nu stiu ce sa zic. toata seara ma vad cu ea, nu pierd vara pe net!

| Me01 a răspuns:

Vei fi împreuna cu ea toată viata.
Tot ce zboară se mănâncă la 14 ani.

| ReZiSTorr explică (pentru Me01):

Un raspuns mai clar. argumenteaza cat de cat
]

| Me01 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Vei fi împreuna cu ea si cu siguranță te va ierta daca nu ai făcut nimic cu alea doua fete.laughing

| MonaLize a răspuns:

Daca te iubeste, da! big grin