| Chanel1 a întrebat:

Sal TPU. Imi place de un baiat si am aflat ca si lui ii place de mine. Noi suntem prieteni foarte buni. Vorbim orice. Ne barfim, daca avem probleme ni le spunem. Vreau sa i spun ce simt pentru el si as vrea sa fac un prim pas pentru o relatie. El e mai timid cand vine vorba de dragoste. Cum sa fac asta? Am nevoie de sfaturi.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce sa faci cu un asemenea baiat, care nu a crescut suficient pentru a fi in stare sa sarute o fata? Asteapta pana cand iti va spune el ceea ce-ti doresti tu.

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ca vrei o relatie cu el.

| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a răspuns:

Noua, baietilor, ne place sa ni se spuna direct. Poti sa il imbratisezi intr-un loc restrans si sa ii spui ca simti ceva pentru el. Tine-l de maini si priveste-l in ochi. NU AI NIMIC DE PIERDUT. Sper ca te-am ajutat.
Succes! Funda?