| alex121212121212 a întrebat:

Imi place o fata, care nu vrea sa vorbeasca cu mine va rog spuneti-mi ce sa fac mersi. Dau cea mai mare funda

Răspuns Câştigător
| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

Daca iti place cu adevarat de ea trebuie sa intelegi ca dragoste cu forta nu se poate! ai putea sa o rogi sa stea de vorba cu tine 5 minute si sa o intrebi de ce nu vrea sa vorbeasca cu tine...sa-ti spuna ce nu-i place la tine, tu sa ii spui ca ai putea sa te schimbi. Daca iti spune ce nu ii place la tine, adica defectele tale tu ai putea sa ti le corectezi pe parcurs..ai putea sa devii un bun prieten pentru ea si apoi poate va fi ceva intre voi pe parcurs. Pate asa isi schiba si ea parerea despre tine. Funda?happyhappybig grin

| alex121212121212 explică (pentru Gomez_Selena's_1992):

Ms de sfat o sa-ti dau funda

| xT30x a răspuns (pentru Gomez_Selena's_1992):

Iti multumesc si eu foarte mult! Chiar a mers. happy

12 răspunsuri:
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Păi primul lucru care ar trebui să îl faci, e să o inviţi undeva anume. La parc, la film, la un suc ceva.
Unde crezi tu că i-ar plăcea. Apoi discută cu ea, mai ieşi cu ea de câteva ori până deveniţi prieteni. Apoi mai departe ştii şi tu după ce deveniţi mai apropiaţi D:

| dana90 a răspuns:

Sti de ce? pentru ca voi baietii din ziua de azi nu mai aveti pic de romantism in voi credeti ca cu un msj siropos cuceriti poate ea te pune la incercare cumparai un buchet de flori sau o floare si o cutie de bomboane de ciocolata du-te la ea spune-i de sentimentele tale daca ai talent in versuri si sa vezi cum se inmoaie fata adica eu asa as face nu as rezista a si fa-i complimente. funda?

| alex121212121212 explică (pentru dana90):

Da dar ea mai mare ca mine cu 9 luni si de aia spune ca nu putem fi impreuna

| BunikuuxD a răspuns (pentru alex121212121212):

....Cam nu conteaza...adica eu sunt cu o fata care e cu 1 an jumate mai mare ca mine.smug

| GheNsS a răspuns:

Pai in primul rand fascneazo fi cat se poate de delicat! Incerca sa deschizi deiscuti cu ia, fi prezent cand are nevoie de ajutor, incerca sa te apropi de ia prin gesturi tandre, dar trebuie neaprata sa i dai de inteles ca nu ai degand sa pornesti o relatie amical, trebuie cat de cat sa inteleaga intentia! O sa te descurci Bafta!

| Dreamer12345 a răspuns:

In primul rand fa rost de id-ul ei, daca iti da add vorbeste frumos cu ea fa-i complimente spune-i ca ii frumoasa spune-i sa iti dea web si spune ce bine iti sta parul ce tricou dragut ai... Ma rog si dupa sa zic vreo 3 zile minim in care ati vb pe mess fa-ti curaj si invitt-o la un suc o prajitura o plimbarica in parc, aa si de preferat ar fi sa fiti singuri si cand vb pe mess nu uita de emoticoane gen happy, love struck,:* aa si>big grin

| alex121212121212 explică (pentru Dreamer12345):

Mersi de sfat, dar am si id-ul ei si am si invitatu si na vrut ia-am spus ca-i draguta etc.

| Dreamer12345 a răspuns:

Da-mi add si vorbim mai multe: let.sdreamtogether.

| alex121212121212 explică:

Da dar, ea e mai mare ca mine cu 9 luni si de aia spune ca nu putem fi impreuna

| DaF a răspuns:

Daca fata este sofisticata scoateo la un film la mall... etc plateste tuh nu fii taran (asa se face la prima intalnire) dar nu o duce cu tramvaiul sau autobuzulwinking duo si tuh cu taxiul, te previn de acum sa iti i-ei mai multi bani la tine laughing daca este o fata oarecare, modesta... plimb-o prin parc dar iti zic de acum sa mergi numai tuh cu eawinking si nu are cum sa te refuze; mie mi-ai mers cu zeci de fetewinking daca tot te refuza mai las-o cateva zile si dupa mai incearca, daca este timida ia-o mai incetwinking si daca nici asa nu merge e pierderea ei, sunt multe fete frumoase in tara asta fratzica laughing Bafta! Funda? :X