| sonyericson a întrebat:

Sunt cu o fata de 4 ani impreuna si am observat ca nu vrea sa se culce cu mine(nu sa facem sex)mentionez e virginahappy
Dc oare nu vrea doar sa dormim impreuna? e cv asa de ciudat?

11 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Si ai stat 4 ani? Daca dupa primele 6-8 luni nu o acceptat pa. Pierzi 4 ani degeaba cu una happy cand nici sa DORMITI impreuna nu vrea, lol happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ii e frica sa nu o impungi cu lanterna in timp ce doarme

Răspuns utilizator avertizat
| GoBackInFuture a răspuns:

Ii este frica presupun confused Dar de ce naiba o astepti frate de 4 ani? Inteleg ca o iubesti, dar ar trebui s-o faceti odata, astepti prea mult. Si mai ales ca aveti 17 ani, nu se poate spune ca nu sunteti suficient dezvoltati pentru asta. Nu mai sta ca un catelus dupa ea, spune-i ca vrei sa faci odata sex sau macar sa-ti explice de ce nu vrea ca sa ajungeti la o intelegere.

| Elly7890 a răspuns:

Asa ceva nu cred. oricat nu ti-ai dori sa faci sex tot cedezi ca nu ai cum altfel! dar cati ani aveti? 13, 14 de nu vrea?

| pursisimpluAlex a răspuns:

Si ai stat 4 ani asa? asteptand? tu nu ai de unde sa stii daca mai e virgina sau nu poate te face sa crezi asta.

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Deci 4 ani ce a ti facut voi 4 ani gura nu aveti sa vorbiti? Poate nu o lasa parinti se teme inca nu e pregatita are cine stie ce planuri nu inseamna ca ai numaidecat tu ceva.4 ani ar trebui sa va stiti viata in detaliu...

| Production a răspuns:

Banuiesc ca ai mai mult de 13-14 ani pentru ca banuiesc ca nu te-ai cuplat cu ea la 9 ani. Dar iti zic de pe acu ca nu prea e interesata de tine, doar te tine(se foloseste de tine) pana apare unu mai bun, si tu ai pus-o deja pe un piedestal. Ce inseamna ca esti cu o fata de 4 ani? o ajuti cand are nevoie de tine, ii dai sfaturi si pentru asta te pupa? chiar crezi ca in 4 ani nu s-a gandit ca vrei sa faci sex cu ea? Vrea doar sa se foloseasca de tine nu are intentii serioase, poate ma insel. Spune-i ce vrei de la ea, daca nu vrea..pa

| Simonnaa a răspuns:

Pai poate ii este teama ca o sa face'ti altceva.Ce varsta are? Ea/tu?