| trance04 a întrebat:

Sal TPU. Voi ce parere aveti despre Kamasutra? Eu am avut ocazia si am rasfoit-o dar nu mi s-a parut interesanta deloc

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai e foarte simplu in opinia mea. Asiaticii sunt o rasa la care penisul are o medie de dimensiuni mai mica decat a europenilor si africanilor. In consecinta preludiul si diversele tipuri de stimulari si pozitii au pentru ei o importanta majora.

Ei au in general o cu totul alta cultura si obiceiuri de zi cu zi care poate noua ni se par ciudate sau exotice.

Cred ca se exagereaza foarte mult valoarea Kamasutrei si chiar daca n-am o parere proasta cred ca e bine ca fiecare sa invete despre sex si sexualitate din mai multe surse, sa vada ce anume il excita si-l stimuleaza si sa-si gaseasca un partener sau o partenera potrivita cu dorintele sale.

| trance04 explică (pentru AlexanderAdrian):

THXwinking

| Oana92 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Asiaticii fac din sex o arta, folosesc o gramada de tehnici pentru a atinge placeri inimaginabile...si o fac foarte bine.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Dragostea se invata pe parcurs, nu din carti tongue

| h3r a răspuns:

Dacă n-ai pus-o în funcțiune, degeaba.

| trance04 explică (pentru h3r):

Asteptam o parere si de la voi