| anonim_4396 a întrebat:

Sall...Ajutati-ma.Imi place de o colega i-am zis si a zis ca se bucura ca i-am zis dar ca nu putem fii impreuna deoarece suntem colegi.Problema asta am rezolvat-o cred, apoi a zis sa o las sa se gandeasca in weekend.Azi am intrebat-o ce a hotarat. A zis ca sa astept pana sambata sa clarifice niste chestii cu un alt baiat. A zis ca in principui o sa stea cu mine. Dupa ore am condus-o in statie la microbuz dar acolo a venit vorba de baiatul ala, si a zis ca tine mai mult la el decat la mine dar nu poate sa stea cu el.Am intrebat-o daca mai vrea sa mai fim impreuna si a zis ca nu poate pentru ca nu vrea sa-l raneasca pe el.Problema e ca nu m-am simtit niciodata mai atras de alta fata si a ramas sa vorbeasca sambata cu "El". Oare mai am sanse la ea, si cum sa fac in zilele astea sa o fac sa ma aleaga pe mine? Plzz help me nu mai stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| bee_6277 a răspuns:

HY pai arata-i cat de mult ti la ea ofera-i tot ceai mai bun fa-o sa se simta bine in preajma ta fa-o sa rada dar in acelasi timp nu fi insistent ofera-i si spatiul ei arata-i ca nu esti ca toti ceilalti iar dupa asta, din pacate este doar decizia ei.
P.S. nu renunta ai sanse sper ca te-am ajutat PaPa

| Alexys_8152 a răspuns:

Pai.dac ea il place pe el nu ai ce sa faci dragoste cu forta nu merge presupun ca a vrut sa te foloseasca si atunci cand erati in statie sa razgandit oricum o sa vina vremea cand o sa te placa cineva si tu o s'o placi deci don't worry si nu trebuie sa o cuceresti doar fii tu si daca ea nu se uita la tine uitate la alta happy