| anonim_4396 a întrebat:

Sall...Ajutati-ma.Imi place de o colega i-am zis si a zis ca se bucura ca i-am zis dar ca nu putem fii impreuna deoarece suntem colegi.Problema asta am rezolvat-o cred, apoi a zis sa o las sa se gandeasca in weekend.Azi am intrebat-o ce a hotarat. A zis ca sa astept pana sambata sa clarifice niste chestii cu un alt baiat. A zis ca in principui o sa stea cu mine. Dupa ore am condus-o in statie la microbuz dar acolo a venit vorba de baiatul ala, si a zis ca tine mai mult la el decat la mine dar nu poate sa stea cu el.Am intrebat-o daca mai vrea sa mai fim impreuna si a zis ca nu poate pentru ca nu vrea sa-l raneasca pe el.Problema e ca nu m-am simtit niciodata mai atras de alta fata si a ramas sa vorbeasca sambata cu "El". Oare mai am sanse la ea, si cum sa fac in zilele astea sa o fac sa ma aleaga pe mine? Plzz help me nu mai stiu ce sa fac dau funda.

5 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai, vb pe bune cu ea si intreab-o ce simte pentru acel baiat...las-o sa isi clarifice sentimentele fata de el si apoi luati o decizie impreuna, nu o poti obliga sa stea cu tine, dar daca a zis ca nu poate sa stea cu el poate ai sanse big grin.succes!

| MisterAnswer a răspuns:

Si eu ama ceeasi problema numai ca la mine nu vrea sa strice prietenia chatterbox dintre noi. a zis ca tine mult la mine si nu vrea sa strice prietenia, sfatu meu nu o mai baga in seama 2 3 saptamani ...arata'i ca nu iti mai pasa si sa o vezi cum reaactioneaza

| Alysée a răspuns:

Ai grija sa nu se foloseasca de tine sa-l faca gelos pe celalt,in rest poartate asa cum esti arata-i ce are de pierdut, da ce ai mai bun fara sai arati ca esti disperat, fa-o sa rada cat mai mult cand e cu tine.

| andrey_4736 a răspuns:

1.fetelor le plac baieti duri, nu pe cei molai.
2.nu le plac nici baieti tunsi scurt(ma refer aproape 0)
Si3. fetelor nu le plac baieti grasi.
daca esti unul dintre cele trei cazuri sau si mai rau toate 3 nu ai nicio sansa.
Daca nu,iai o floare sau un buchet,de care sti tu ca ii place mult(si ca sa nu te dai de gol,spune-i ca ii trebuie pentru un proiect si ca ai intrebat pe toti din cls,desiguri o intrebi ce floare),sau bomboane.i le dai si dupa ii spui ca pentru tine ea este cae mai frumoasa finta din lume., sti tu, chesti mieroase.si dupa, piesa de rezistenta.o saruti.acum imi dai funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau pentru tine. Parerea mea este ca ea tine si la tine si la el daca zici ca se bucura ca i-ai zis