| djsupreme a întrebat:

Sall all! am si eu o intrebare putin mai jenanta ...am incercat sa fac lambada dar nu se mai scoala asta micu deci pur si simplu nu mai pot avea erectie ..sunt disperat,nu mai stiu ce sa fac, nu ma mai simt barbat am incercat si cu femei si acelasi rezultat dezamagitor! PLEASE HELP ME! sad

10 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Poate esti prea stresat. Daca stesul ca nu ti se scoala e prea mare atunci clar nu ti se va scula.Subconstientul tau gandeste asa :"Nu se scoala..." asta transmite in tot organismul starea asta, deci nu se scoala.Ar putea, deci, exista sansa ca subconstientul tau sa il faca sa nu se scoale. Deci ori vezi multe filme porno, ori te duci la psiholog, ori la un medic specialist.

| relian a răspuns:

Foloseste Cialis, dar cu o tipa de care sa iti placa, sa te atraga, sa te excite, altfel nu are effect. Daca nici asa nu reusesti atunci pune-o in cui ca ai ajuns la menopauza.Glumesc.Cred ca problema este de natura psihologica nu scula e de vina.Ori daca tot nu merge cu Cialis atunci mergi la un doctor sa nu ai ceva dereglari hormonale.Ti se fac teste si apoi vezi ce si cum.Bafta

| 3xfemeie a răspuns:

Poate ca trebuia sa astepti sa inceapa muzica si apoi sa vrei sa dansezi.winking Si daca ai mers "la femei" cu gandul ca nu te mai simti barbat cred ca e cat se poate de normal. E ca la femeile perfect sanatoase care nu pot face copii tocmai pentru isi doresc asta prea mult.
Dar nu ai spus daca ai erectie noaptea sau diminineata cand te trezesti.
Oricum mergi la medic si te lamuresti cum sta treaba.

| stpu a răspuns:

Ai incercat si cu femei?! Pana sa faci asta ai incercat cu barbati sau cu papusi de plastic?

| mgtow a răspuns (pentru stpu):

Ce figura esti.

| IncorrectUsername a răspuns:

Macar bine ca recunosti ca e micalaughing

| Love4Music a răspuns:

Uita-te la pornosaguri laughing
Daca nu functioneaza du-te la medic.

| lavida a răspuns:

Ai incercat doar cu o singura femeie? daca da incearca sa faci cu alta de cele mai multe ori acest lucru da rezultate, dar daca nici asa nu merge te sfatuiesc sa mergi la medic..bafta

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns (pentru lavida):

Si daca nu i se scoala nu se face de cacao? tu sa fii in locul tipei respective, cand esti in focul pasiuni sa te trezesti ca nu ai cu cehee hee)

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Pune-te gol in fata oglinzi cu un cutit in mana si spune-i "ori te scoli ori te tai " sa vezi atunci erectiehee hee Lasand gluma la oparte mergi la medic. sigur e o problema destul de grava!